Založen 2026-10-08 · od konkwi31

[CP] Classy Players

Fuck Dranzer
7 členů / 30Jen na pozváníEnglishGondor
20-7-13Výhry-remízy-prohry
40Války
0Medaile

Oddíly · 2

RotWK
Patch 2.02
Vede: konkwi31
Hraje tuto sezónu
1047ELO
#3Místo 3 z 9
20-7-13V-R-P
Poslední válka před 9 hodinami
Sezóna 1 · Konec 2026-11-07
Aktivní hráči: 7 z 4
RotWK
Edain Unchained
Vede: konkwi31
Hraje tuto sezónu
1000ELO
-Zatím bez umístění
0-0-0V-R-P
V této sezóně ještě nebyla odehrána žádná válka.
Sezóna 1
Aktivní hráči: 1 z 4
Hráč se počítá jednou, ať má kolik chce účtů, a potřebuje 5 her v této aréně za posledních 60 dní.

Poslední války

Remíza[CP]1 - 1[ZIGGY]Klan podporovatelů2v2 · Patch 2.02 · před 10 hodinamiJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1053
  • Hodnocení klanů: 1053 proti 912.
  • Očekávaný výsledek: 69 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka remízou, počítá se jako 0,5.
  • Velikost kroku: 32.
  • Hodnocení potom: 1047
32 × (0.5 - 0.69) = -6
HaroonZ, MashovsKingZiggy, Toxic
Numenor's Downfall · Buckland II
Hra 1 Numenor's Downfall · hostitel: [ZIGGY] · vyhrál [CP] · Záznam
Hra 2 Buckland II · hostitel: [CP] · vyhrál [ZIGGY] · Záznam
[CP] Classy Players
HaroonZ Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 895
  • Průměr strany: 968 proti 935.
  • Očekávaný výsledek: 55 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka remízou, počítá se jako 0,5.
  • Velikost kroku: 80, zdvojená za kvalifikační válku 5 z 5.
  • Hodnocení potom: 891
80 × (0.5 - 0.55) = -4
Masho Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1042
  • Průměr strany: 968 proti 935.
  • Očekávaný výsledek: 55 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka remízou, počítá se jako 0,5.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 1040
40 × (0.5 - 0.55) = -2
KingZiggy Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 968
  • Průměr strany: 935 proti 968.
  • Očekávaný výsledek: 45 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka remízou, počítá se jako 0,5.
  • Velikost kroku: 80, zdvojená za kvalifikační válku 2 z 5.
  • Hodnocení potom: 972
80 × (0.5 - 0.45) = +4
Toxic Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 902
  • Průměr strany: 935 proti 968.
  • Očekávaný výsledek: 45 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka remízou, počítá se jako 0,5.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 904
40 × (0.5 - 0.45) = +2
Výhra[CP]2 - 0[OTT]1v1 · Patch 2.02 · před 1 dnemJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1040
  • Hodnocení klanů: 1040 proti 983.
  • Očekávaný výsledek: 58 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 32.
  • Hodnocení potom: 1053
32 × (1 - 0.58) = +13
MashovsFatih cCc
Shallows of Isen · Isle of Balar
Hra 1 Shallows of Isen · hostitel: [OTT] · vyhrál [CP] · Záznam
Hra 2 Isle of Balar · hostitel: [CP] · vyhrál [CP] · Záznam
[CP] Classy Players
Masho Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1021
  • Průměr strany: 1021 proti 1040.
  • Očekávaný výsledek: 47 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 1042
40 × (1 - 0.47) = +21
[OTT] Ottoman Empire
Fatih cCc Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1040
  • Průměr strany: 1040 proti 1021.
  • Očekávaný výsledek: 53 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 80, zdvojená za kvalifikační válku 2 z 5.
  • Hodnocení potom: 998
80 × (0 - 0.53) = -42
Prohra[CP]0 - 2[FOME]Klan podporovatelů1v1 · Patch 2.02 · před 1 dnemJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1044
  • Hodnocení klanů: 1044 proti 1213.
  • Očekávaný výsledek: 27 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 32.
  • Tyto klany se tento týden potkaly často, změny klanů se počítají na 50 %.
  • Hodnocení potom: 1040
32 × (0 - 0.27) × 0.5 = -4
MashovsP B R
Ruins of Dunland · Shallows of Isen
Hra 1 Ruins of Dunland · hostitel: [FOME] · vyhrál [FOME] · Záznam
Hra 2 Shallows of Isen · hostitel: [CP] · vyhrál [FOME] · Záznam
[CP] Classy Players
Masho Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1035
  • Průměr strany: 1035 proti 1143.
  • Očekávaný výsledek: 35 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 1021
40 × (0 - 0.35) = -14
[FOME]Klan podporovatelů Feets of Middle Earth!
P B R Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1143
  • Průměr strany: 1143 proti 1035.
  • Očekávaný výsledek: 65 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 1157
40 × (1 - 0.65) = +14
Výhra[CP]2 - 0[TDM]2v2 · Patch 2.02 · před 3 dnyJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1038
  • Hodnocení klanů: 1038 proti 927.
  • Očekávaný výsledek: 65 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 32.
  • Tyto klany se tento týden potkaly často, změny klanů se počítají na 50 %.
  • Hodnocení potom: 1044
32 × (1 - 0.65) × 0.5 = +6
konkwi31, MattyvsEternity, Sody 1 09
Firien Forest · Buckland II
Hra 1 Firien Forest · hostitel: [CP] · vyhrál [CP] · Záznam
Hra 2 Buckland II · hostitel: [TDM] · vyhrál [CP] · Záznam
[CP] Classy Players
konkwi31 Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1191
  • Průměr strany: 1078 proti 1064.
  • Očekávaný výsledek: 52 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 40.
  • Tito hráči se tento týden potkali často, změny hráčů se počítají na 75 %.
  • Hodnocení potom: 1205
40 × (1 - 0.52) × 0.75 = +14
Matty Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 966
  • Průměr strany: 1078 proti 1064.
  • Očekávaný výsledek: 52 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 80, zdvojená za kvalifikační válku 3 z 5.
  • Tito hráči se tento týden potkali často, změny hráčů se počítají na 75 %.
  • Hodnocení potom: 995
80 × (1 - 0.52) × 0.75 = +29
[TDM] Terre Du Milieu
Eternity Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1055
  • Průměr strany: 1064 proti 1078.
  • Očekávaný výsledek: 48 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 80, zdvojená za kvalifikační válku 5 z 5.
  • Tito hráči se tento týden potkali často, změny hráčů se počítají na 75 %.
  • Hodnocení potom: 1026
80 × (0 - 0.48) × 0.75 = -29
Sody 1 09 Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1072
  • Průměr strany: 1064 proti 1078.
  • Očekávaný výsledek: 48 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 80, zdvojená za kvalifikační válku 5 z 5.
  • Tito hráči se tento týden potkali často, změny hráčů se počítají na 75 %.
  • Hodnocení potom: 1043
80 × (0 - 0.48) × 0.75 = -29
Výhra[CP]2 - 0[DARK]1v1 · Patch 2.02 · před 4 dnyJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1034
  • Hodnocení klanů: 1034 proti 829.
  • Očekávaný výsledek: 76 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 32.
  • Tyto klany se tento týden potkaly často, změny klanů se počítají na 50 %.
  • Hodnocení potom: 1038
32 × (1 - 0.76) × 0.5 = +4
MashovsMayShadowFax
Cardolan Highlands
Hra 1 Cardolan Highlands · hostitel: [DARK] · vyhrál [DARK] · Záznam
Hra 2 · hostitel: [CP] · Neplatná
[CP] Classy Players
Masho Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1022
  • Průměr strany: 1022 proti 901.
  • Očekávaný výsledek: 67 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 1035
40 × (1 - 0.67) = +13
[DARK] Morgoth's chosen
MayShadowFax Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 901
  • Průměr strany: 901 proti 1022.
  • Očekávaný výsledek: 33 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 888
40 × (0 - 0.33) = -13
Stejná strana dvakrát vypadla ze hry a prohrála válku kontumačně.
Prohra[CP]0 - 2[FOME]Klan podporovatelů1v1 · Patch 2.02 · před 4 dnyJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1038
  • Hodnocení klanů: 1038 proti 1223.
  • Očekávaný výsledek: 26 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 32.
  • Tyto klany se tento týden potkaly často, změny klanů se počítají na 50 %.
  • Hodnocení potom: 1034
32 × (0 - 0.26) × 0.5 = -4
MashovsMrSmok
Ruins of Dunland · Fords of Bruinen
Hra 1 Ruins of Dunland · hostitel: [CP] · vyhrál [FOME] · Záznam
Hra 2 Fords of Bruinen · hostitel: [FOME] · vyhrál [FOME] · Záznam
[CP] Classy Players
Masho Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1029
  • Průměr strany: 1029 proti 1234.
  • Očekávaný výsledek: 24 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 40.
  • Tito hráči se tento týden potkali často, změny hráčů se počítají na 75 %.
  • Hodnocení potom: 1022
40 × (0 - 0.24) × 0.75 = -7
[FOME]Klan podporovatelů Feets of Middle Earth!
MrSmok Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1234
  • Průměr strany: 1234 proti 1029.
  • Očekávaný výsledek: 76 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 40.
  • Tito hráči se tento týden potkali často, změny hráčů se počítají na 75 %.
  • Hodnocení potom: 1241
40 × (1 - 0.76) × 0.75 = +7
Prohra[CP]0 - 2[FOME]Klan podporovatelů1v1 · Patch 2.02 · před 4 dnyJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1042
  • Hodnocení klanů: 1042 proti 1219.
  • Očekávaný výsledek: 27 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 32.
  • Tyto klany se tento týden potkaly často, změny klanů se počítají na 50 %.
  • Hodnocení potom: 1038
32 × (0 - 0.27) × 0.5 = -4
MashovsMrSmok
Rhudaur Hills · The Lone-lands
Hra 1 Rhudaur Hills · hostitel: [FOME] · vyhrál [FOME] · Záznam
Hra 2 The Lone-lands · hostitel: [CP] · vyhrál [FOME] · Záznam
[CP] Classy Players
Masho Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1039
  • Průměr strany: 1039 proti 1224.
  • Očekávaný výsledek: 26 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 1029
40 × (0 - 0.26) = -10
[FOME]Klan podporovatelů Feets of Middle Earth!
MrSmok Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1224
  • Průměr strany: 1224 proti 1039.
  • Očekávaný výsledek: 74 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 1234
40 × (1 - 0.74) = +10
Prohra[CP]0 - 2[FOME]Klan podporovatelů1v1 · Patch 2.02 · před 4 dnyJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1046
  • Hodnocení klanů: 1046 proti 1215.
  • Očekávaný výsledek: 27 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 32.
  • Tyto klany se tento týden potkaly často, změny klanů se počítají na 50 %.
  • Hodnocení potom: 1042
32 × (0 - 0.27) × 0.5 = -4
MashovsMrSmok
The Lone-lands · Westfarthing
Hra 1 The Lone-lands · hostitel: [FOME] · vyhrál [FOME] · Záznam
Hra 2 Westfarthing · hostitel: [CP] · vyhrál [FOME] · Záznam
[CP] Classy Players
Masho Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1050
  • Průměr strany: 1050 proti 1213.
  • Očekávaný výsledek: 28 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka prohrána, počítá se jako 0.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 1039
40 × (0 - 0.28) = -11
[FOME]Klan podporovatelů Feets of Middle Earth!
MrSmok Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1213
  • Průměr strany: 1213 proti 1050.
  • Očekávaný výsledek: 72 %, vyrovnaný zápas je 50 %.
  • Výsledek: válka vyhrána, počítá se jako 1.
  • Velikost kroku: 40.
  • Hodnocení potom: 1224
40 × (1 - 0.72) = +11

Úspěchy klanu

První krevOdehraj svou první klanovou válku.
2026-10-09
SpolečenstvoMěj 10 členů.7 / 10
Velké vojskoMěj 25 členů.7 / 25
Ruka mečeVyhraj 10 klanových válek.
2026-10-09
Vojsko ZápaduVyhraj 50 klanových válek.20 / 50
NepokořenýVyhraj 100 klanových válek.20 / 100
Rychlý jako RohirrimovéVyhraj 10 klanových válek 2-0.
2026-10-11
Zabiják obrůPoraz klan s ELO o 200 nebo více vyšším než tvoje.0 / 1
Staří nepřáteléUtkej se se stejným klanem 10krát.
2026-10-12
Mnoho frontMěj oddíly ve 3 arénách.2 / 3
CtěnýSkonči v sezóně v nejlepší trojici arény.0 / 1
ŠampioniSkonči v sezóně v aréně na prvním místě.0 / 1

Rivalové

[TDM]Terre Du Milieu
8-1-2 · W D W W W
[FOME]Klan podporovatelůFeets of Middle Earth!
0-2-7 · L L L L D
[DARK]Morgoth's chosen
7-1-0 · W W W W W
[PNIS]Penis NationInternationalSociety
1-2-3 · D D W L L
[BLOOD]THE RED EYES
3-0-1 · L W W W
[ZIGGY]Klan podporovatelůBig Ziggies
0-1-0 · D

Historie klanu

Přihlášen do sezóny 1 v Edain Unchained
před 2 dny
Oddíl otevřen v Edain Unchained
před 2 dny
Masho se přidal
před 7 dny
Matty se přidal
před 7 dny
Mansaw se přidal
před 8 dny
Excelsior se přidal
před 8 dny
Přihlášen do sezóny 1 v Patch 2.02
před 8 dny
Oddíl otevřen v Patch 2.02
před 8 dny
HaroonZ se stal důstojníkem
před 8 dny
Poero se stal důstojníkem
před 8 dny
Poero se stal členem
před 8 dny
HaroonZ se přidal
před 8 dny