← Home

CAPTAIN007

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 414 240 / 20 000 XP
5 760 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#302
#302
Sezóna 1
1 006 b.
2V / 2P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#178
#178
Sezóna 2
1 013 b.
2V / 0P
2026-11-01
#263
Sezóna 1
1 006 b.
4V / 3P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#356
#356
Sezóna 2
1 000 b.
1V / 1P
2026-11-01
#408
Sezóna 1
992 b.
7V / 9P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
CamelRider
8W 2L, 80% over 10 games
CamelRider
8W 2L
80%
SaBiR
5W 2L
71%
Played with
Record in each line-up.
CAPTAIN007 & Chaos45
3W 0L
100%
CAPTAIN007 & SewyMoP0Ga
2W 1L
67%
Played against
Record against each line-up faced.
FrOdOWood & L3GO
0W 2L
0%
4-R0-H4N & Super-SubMax
1W 0L
100%
63 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1008
  • Průměr týmu: 1071 proti 985.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 1013
Isengard·2 versus 2·00:57:23·2026-09-28 19:12 UTC
WBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Průměr týmu: 998 proti 975.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1000
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:35·2026-08-05 18:07 UTC
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 990 proti 1009.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 992
Isengard·3 versus 3 NM·00:19:31·2026-08-05 17:51 UTC
WBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 985.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1008
Isengard·2 versus 2·00:32:14·2026-08-05 14:21 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·3 versus 3 NM·00:19:42·2026-06-21 13:17 UTC
WBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·2 versus 2·00:18:30·2026-06-21 12:53 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·3 versus 3 NM·00:13:10·2026-06-19 21:13 UTC
WBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:01·2026-06-19 20:57 UTC
WBFME1Dorwinion IIJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·2 versus 2·00:16:32·2026-06-19 20:34 UTC
LBFME1MirkwoodJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·2 versus 2·00:10:42·2026-06-19 20:21 UTC