← Home

Driverx

📍 Unknown🎬 Driverx
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 35 580 / 10 000 XP
4 420 XP do úrovně 4
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Gondor
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1
Rohan
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#1073
#1073
Sezóna 2
961 b.
5V / 11P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#806
#806
Sezóna 2
969 b.
1V / 5P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#531
#531
Sezóna 2
991 b.
3V / 5P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#225
#225
Sezóna 2
994 b.
0V / 2P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#248
#248
Sezóna 2
996 b.
0V / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
NeYo
1W 0L, 100% over 1 games
Azimjon48
0W 2L
0%
ZooMp
0W 2L
0%
Played with
Record in each line-up.
Driverx & NeYo
1W 0L
100%
Didar & Driverx & Lord Ziggy
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
ChaosV2 & Legolas22
0W 2L
0%
cobrahn & Free-Willy
1W 0L
100%
54 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Fords of Bruinen IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 951
  • Hodnocení soupeře: 996.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 961
Mordor·1 versus 1·00:07:21·2026-09-20 00:02 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Průměr týmu: 960 proti 1136.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 991
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:23·2026-09-19 23:25 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 957
  • Hodnocení soupeře: 1008.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 951
Isengard·1 versus 1·00:11:57·2026-09-19 23:08 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 964
  • Hodnocení soupeře: 1001.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 957
Gondor·1 versus 1·00:23:09·2026-09-19 22:43 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 972
  • Hodnocení soupeře: 993.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 964
Isengard·1 versus 1·00:08:20·2026-09-19 22:33 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 981
  • Hodnocení soupeře: 990.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 972
Mordor·1 versus 1·00:44:12·2026-09-19 21:36 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 987
  • Hodnocení soupeře: 1038.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 981
Isengard·1 versus 1·00:04:35·2026-09-19 21:30 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 996
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 987
Rohan·1 versus 1·00:22:48·2026-09-19 21:05 UTC
WBFME1Eastern Rohan IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 987
  • Hodnocení soupeře: 993.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 996
Rohan·1 versus 1·00:00:18·2026-09-19 21:02 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 978
  • Průměr týmu: 999 proti 982.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 969
Mordor·2 versus 2·00:16:32·2026-09-18 23:26 UTC