← Home

Driverx

📍 Unknown🎬 Driverx
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 35.580 / 10.000 XP
Nog 4.420 XP tot niveau 4
FACTIENIVEAUS
Gondor
BFME1HOOFD
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1
Rohan
BFME1

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
BESTE
#1073
#1073
Seizoen 2
961 ptn
5W / 11V
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
BESTE
#806
#806
Seizoen 2
969 ptn
1W / 5V
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#531
#531
Seizoen 2
991 ptn
3W / 5V
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
BESTE
#225
#225
Seizoen 2
994 ptn
0W / 2V
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
BESTE
#248
#248
Seizoen 2
996 ptn
0W / 2V
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
NeYo
1W 0L, 100% over 1 games
Azimjon48
0W 2L
0%
ZooMp
0W 2L
0%
Played with
Record in each line-up.
Driverx & NeYo
1W 0L
100%
Didar & Driverx & Lord Ziggy
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
ChaosV2 & Legolas22
0W 2L
0%
cobrahn & Free-Willy
1W 0L
100%
nog 54, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Fords of Bruinen IIZo is het berekend
  • Rating vooraf: 951
  • Rating van de tegenstander: 996.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Winst: +10.
  • Rating achteraf: 961
Mordor·1 versus 1·00:07:21·2026-09-20 00:02 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 992
  • Teamgemiddelde: 960 tegen 1136.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 991
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:23·2026-09-19 23:25 UTC
LBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 957
  • Rating van de tegenstander: 1008.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -6.
  • Rating achteraf: 951
Isengard·1 versus 1·00:11:57·2026-09-19 23:08 UTC
LBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 964
  • Rating van de tegenstander: 1001.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 957
Gondor·1 versus 1·00:23:09·2026-09-19 22:43 UTC
LBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 972
  • Rating van de tegenstander: 993.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -8.
  • Rating achteraf: 964
Isengard·1 versus 1·00:08:20·2026-09-19 22:33 UTC
LBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 981
  • Rating van de tegenstander: 990.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -9.
  • Rating achteraf: 972
Mordor·1 versus 1·00:44:12·2026-09-19 21:36 UTC
LBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 987
  • Rating van de tegenstander: 1038.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -6.
  • Rating achteraf: 981
Isengard·1 versus 1·00:04:35·2026-09-19 21:30 UTC
LBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 996
  • Rating van de tegenstander: 1000.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -9.
  • Rating achteraf: 987
Rohan·1 versus 1·00:22:48·2026-09-19 21:05 UTC
WBFME1Eastern Rohan IIZo is het berekend
  • Rating vooraf: 987
  • Rating van de tegenstander: 993.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Winst: +9.
  • Rating achteraf: 996
Rohan·1 versus 1·00:00:18·2026-09-19 21:02 UTC
LBFME1AnorienZo is het berekend
  • Rating vooraf: 978
  • Teamgemiddelde: 999 tegen 982.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -9.
  • Rating achteraf: 969
Mordor·2 versus 2·00:16:32·2026-09-18 23:26 UTC