← Home

Erkinov7

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 11 480 / 2 000 XP
520 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#594
#594
Sezóna 2
991 b.
0V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#527
#830
Sezóna 2
965 b.
3V / 7P
2026-11-01
#527
Sezóna 1
982 b.
2V / 5P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#91
#91
Sezóna 2
1 009 b.
1V / 0P
2026-11-01
#97
Sezóna 1
1 008 b.
1V / 0P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#92
#92
Sezóna 1
997 b.
0V / 1P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
jimbobslob
2W 0L, 100% over 2 games
Farhod045
2W 1L
67%
Levinho
1W 2L
33%
Played with
Record in each line-up.
Durin Stonehand & Erkinov7 & Ugluk
1W 0L
100%
Erkinov7 & Levinho & Qwerwwewqq
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Levinho & Qwerwwewqq & sSs_Leon
1W 0L
100%
Durin Stonehand & Fedya & torgon
1W 0L
100%
50 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 974
  • Průměr týmu: 993 proti 1003.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 965
Rohan·3 versus 3 NM·00:20:20·2026-08-06 17:04 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 1004 proti 1014.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 982
Gondor·3 versus 3 NM·00:19:03·2026-08-06 11:49 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1009 proti 1014.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:20·2026-08-06 11:37 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 1010 proti 1021.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1000
Rohan·3 versus 3 NM·00:20:38·2026-08-06 11:15 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Průměr týmu: 1005 proti 977.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 991
Gondor·3 versus 3 NM·00:10:23·2026-08-06 10:54 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Isengard·1 versus 1·00:52:01·2026-08-06 08:36 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Průměr týmu: 1020 proti 998.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 983
Isengard·3 versus 3 NM·00:22:41·2026-08-03 12:15 UTC
WBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 984
  • Průměr týmu: 1009 proti 997.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 992
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:58·2026-08-03 11:10 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Průměr týmu: 1002 proti 1017.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 984
Isengard·3 versus 3 NM·00:29:18·2026-08-02 11:56 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 1014.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 992
Isengard·3 versus 3 NM·00:19:17·2026-08-02 11:34 UTC