← Home

Erkinov

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 37 240 / 10 000 XP
2 760 XP do úrovně 4
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 1 versus 1
982
ELO
#152
0W 2L · 0%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#1072
#1072
Sezóna 2
961 b.
3V / 8P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#754
#754
Sezóna 2
976 b.
0V / 3P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#192
#192
Sezóna 2
1 013 b.
36V / 39P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#176
#176
Sezóna 2
1 000 b.
4V / 4P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Lord Ziggy
4W 0L, 100% over 4 games
7777
5W 1L
83%
Aragornn
2W 4L
33%
Played with
Record in each line-up.
Erkinov & Noob_player & Tiger5
1W 1L
50%
Erkinov & NeYo & tom12
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
fefffewff & makhmudov1ch & sherxan
1W 1L
50%
abbos123 & The last Ronin & Vichking
1W 1L
50%
66 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Hodnocení soupeře: 984.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 982
Gondor·1 versus 1·00:17:41·2026-11-03 15:06 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Gondor·1 versus 1·00:14:17·2026-11-03 14:51 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1024
  • Průměr týmu: 1142 proti 994.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -11.
  • Hodnocení potom: 1013
Isengard·3 versus 3 NM·00:27:58·2026-10-24 15:37 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1021
  • Průměr týmu: 1067 proti 955.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +3.
  • Hodnocení potom: 1024
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:15·2026-10-24 15:24 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1016
  • Průměr týmu: 987 proti 904.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 1021
Isengard·3 versus 3 NM·00:25:25·2026-10-24 11:19 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1017
  • Průměr týmu: 987 proti 1167.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 1016
Gondor·3 versus 3 NM·00:27:57·2026-10-24 10:51 UTC
WBFME1Fields of Edhellond NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 994
  • Průměr týmu: 1039 proti 985.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1000
Gondor·4 versus 4 NM·00:16:27·2026-10-21 16:59 UTC
LBFME1Fangorn IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Průměr týmu: 991 proti 1032.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 976
Gondor·2 versus 2·00:13:19·2026-10-18 08:40 UTC
LBFME1Tributs of HarnenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 966
  • Hodnocení soupeře: 1051.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 961
Gondor·1 versus 1·00:10:12·2026-10-18 08:24 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1007
  • Průměr týmu: 1008 proti 1072.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1017
Gondor·3 versus 3 NM·00:35:36·2026-10-17 15:14 UTC