← Home

GERCULESWarden of Patch 2.22Two Ages of the World

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 674 450 / 80 000 XP
5 550 XP do úrovně 7
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#152
#370
Sezóna 2
1 001 b.
8V / 8P
2026-11-01
#152
Sezóna 1
1 034 b.
51V / 47P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#74
#345
Sezóna 2
998 b.
14V / 15P
2026-11-01
#74
Sezóna 1
1 066 b.
80V / 67P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#238
#576
Sezóna 2
990 b.
59V / 62P
2026-11-01
#238
Sezóna 1
1 004 b.
78V / 73P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#65
#65
Sezóna 2
1 016 b.
8V / 7P
2026-11-01
#262
Sezóna 1
977 b.
5V / 8P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#66
#332
Sezóna 2
990 b.
1V / 8P
2026-11-01
#66
Sezóna 1
999 b.
1V / 2P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
ArGeNtInO
5W 0L, 100% over 5 games
LITTO
83W 127L
40%
abbos123
15W 26L
37%
Played with
Record in each line-up.
GERCULES & LITTO
50W 85L
37%
GERCULES & SewyMoP0Ga
6W 2L
75%
Played against
Record against each line-up faced.
greyhound & M_D_M. & wanderking
2W 2L
50%
GregHU & Milioner
1W 3L
25%
71 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Play 1,000 games in the Patch 2.22 arena.
Warden of Patch 2.22
only 160 players
Play 1,000 ranked games. Ranger of the North · 7 Aug 2026 Captain of Gondor · 7 Aug 2026 Lord of the Mark · 8 Sep 2026
Lord of the Mark
Level 3 of 4
1.2% of players
Lose 500 games and keep fighting.
The Long Defeat
1.1% of players
Play 50 games with each of 4 different factions in BFME1.
Many Tongues
1.6% of players
Enter a tournament.
Called to the Lists
Level 1 of 2
1.8% of players
Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Win 10 games in a row.
The Beacons Are Lit
Level 1 of 3
6.3% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 997
  • Průměr týmu: 1020 proti 1067.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 990
Gondor·3 versus 3 NM·00:20:23·2026-09-26 16:26 UTC
WBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 995
  • Průměr týmu: 1078 proti 953.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +2.
  • Hodnocení potom: 997
Gondor·3 versus 3 NM·00:18:24·2026-09-26 16:05 UTC
WBFME1FFA HarlondJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 981
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 980. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 990
Isengard·FFA·00:22:55·2026-09-26 15:40 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1008 proti 1089.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 995
Gondor·3 versus 3 NM·00:11:15·2026-09-15 17:00 UTC
LBFME1FFA MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 984
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1022. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 981
Rohan·FFA·00:41:37·2026-09-15 16:26 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1024
  • Průměr týmu: 1003 proti 1030.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1016
Isengard·4 versus 4 NM·00:14:23·2026-09-14 17:33 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 990
  • Průměr týmu: 974 proti 1007.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1000
Rohan·3 versus 3 NM·00:19:37·2026-09-14 17:08 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 989
  • Průměr týmu: 1079 proti 936.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 990
Isengard·3 versus 3 NM·00:15:33·2026-09-14 16:50 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 982
  • Průměr týmu: 1065 proti 1018.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 989
Rohan·3 versus 3 NM·00:11:52·2026-09-14 16:13 UTC
WBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 972
  • Průměr týmu: 1022 proti 1110.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 982
Gondor·3 versus 3 NM·00:41:09·2026-09-14 15:21 UTC