← Home

GhostRageThe Ring Is DestroyedTwo Ages of the World

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 38 900 / 10 000 XP
1 100 XP do úrovně 4
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1
Gondor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 2 versus 2
1009
ELO
#47
1W 0L · 100%
BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
982
ELO
#165
1W 3L · 25%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#697
#697
Sezóna 2
991 b.
0V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#180
#180
Sezóna 2
1 012 b.
4V / 3P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#234
#747
Sezóna 2
978 b.
24V / 35P
2026-11-01
#234
Sezóna 1
1 004 b.
11V / 12P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#132
#132
Sezóna 2
1 007 b.
2V / 2P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#321
#321
Sezóna 2
991 b.
1V / 7P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
tom12
2W 0L, 100% over 2 games
Double K
20W 26L
43%
DidiDrogba
10W 12L
45%
Played with
Record in each line-up.
DidiDrogba & Double K & GhostRage
7W 5L
58%
Double K & GhostRage & SET777
3W 4L
43%
Played against
Record against each line-up faced.
900 & Julbo & Roolster
1W 0L
100%
Double K & farrux003
1W 0L
100%
70 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Complete the entire good campaign.
The Ring Is Destroyed
1.2% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 974
  • Průměr týmu: 999 proti 978.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 982
Rohan·3 versus 3 NM·00:17:04·2026-11-04 16:02 UTC
LBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Průměr týmu: 977 proti 977.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 974
Isengard·3 versus 3 NM·00:21:12·2026-11-04 15:38 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 994 proti 1015.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 983
Isengard·3 versus 3 NM·00:15:52·2026-11-01 09:43 UTC
LBFME1LebenninJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1003 proti 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Isengard·3 versus 3·00:14:07·2026-11-01 09:17 UTC
WBFME1Udun IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 995.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1009
Mordor·2 versus 2·00:14:29·2026-11-01 08:52 UTC
WBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1004
  • Průměr týmu: 997 proti 980.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1012
Isengard·2 versus 2·00:09:54·2026-10-25 19:05 UTC
WBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 994
  • Průměr týmu: 1018 proti 1049.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1004
Isengard·2 versus 2·00:04:41·2026-10-24 18:35 UTC
LBFME1MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1001
  • Průměr týmu: 1048 proti 1095.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 994
Isengard·2 versus 2·00:13:03·2026-10-24 17:40 UTC
LBFME1Udun IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1007
  • Průměr týmu: 980 proti 1044.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 1001
Isengard·2 versus 2·00:12:50·2026-10-24 17:23 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 966
  • Průměr týmu: 937 proti 1165.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +12.
  • Hodnocení potom: 978
Isengard·3 versus 3 NM·00:16:03·2026-10-24 12:32 UTC