← Home

Ilhom606

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 532 930 / 40 000 XP
7 070 XP do úrovně 6
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Gondor
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#345
#345
Sezóna 2
1 004 b.
9V / 8P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#857
#857
Sezóna 2
957 b.
4V / 12P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#913
#913
Sezóna 2
936 b.
16V / 37P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Arnor
4W 0L, 100% over 4 games
LegioCZ
2W 5L
29%
blabla
1W 6L
14%
Played with
Record in each line-up.
blabla & Ilhom606
1W 6L
14%
Ilhom606 & ImLegolas
3W 2L
60%
Played against
Record against each line-up faced.
Old_Boy & Xangiz
3W 0L
100%
nodir1 & ulugbekkkk
1W 2L
33%
66 more, for supporters
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

This is a supporter perk
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.7% of players
Finish a single game lasting over 2 hours.
No Swift Victory
2.6% of players
Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 940
  • Průměr týmu: 908 proti 998.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 936
Rohan·3 versus 3 NM·00:11:19·2026-09-28 20:04 UTC
WBFME1Last BridgeJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 995
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1004
Rohan·1 versus 1·00:17:42·2026-09-28 19:44 UTC
WBFME1River PorosJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 987
  • Hodnocení soupeře: 965.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 995
Isengard·1 versus 1·00:01:33·2026-09-28 19:40 UTC
WBFME1West EmnetJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 978
  • Hodnocení soupeře: 974.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 987
Gondor·1 versus 1·00:18:06·2026-09-28 19:21 UTC
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 941
  • Průměr týmu: 1005 proti 1224.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 940
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:04·2026-09-28 19:02 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 942
  • Průměr týmu: 978 proti 1172.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 941
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:22·2026-09-28 18:41 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 945
  • Průměr týmu: 988 proti 1111.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 942
Isengard·3 versus 3 NM·00:19:35·2026-09-28 18:17 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 938
  • Průměr týmu: 1089 proti 1042.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 945
Rohan·3 versus 3 NM·00:03:20·2026-09-28 18:11 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 944
  • Průměr týmu: 1021 proti 1087.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 938
Rohan·3 versus 3 NM·00:27:13·2026-09-28 17:41 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 947
  • Průměr týmu: 1009 proti 1120.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 944
Gondor·3 versus 3 NM·00:15:32·2026-09-28 17:23 UTC