← Home

[HERO]KaruskasChampion of the FieldWarden of Patch 2.22

[HERO] Heroes · Vůdce
★ DONOR
📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 7104 090 / 130 000 XP
25 910 XP do úrovně 8
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1
Rohan
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 1 versus 1
1110
ELO
#3
19W 2L · 90%
BFME1Patch 2.22 · 2 versus 2
1019
ELO
#31
4W 2L · 67%

Clan wars ladder

A separate ladder from quickmatch. Rated per clan war: two games against another clan.
CLAN WARSPatch 2.22 · Season 1 (ended)
986
CW rating
Unranked, inactive
1W 4D 4L · 11% · for [HERO]

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#4
#4
Sezóna 2
1 265 b.
91V / 23P
2026-11-01
#8
Sezóna 1
1 236 b.
122V / 46P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#26
#34
Sezóna 2
1 124 b.
71V / 74P
2026-11-01
#26
Sezóna 1
1 139 b.
23V / 6P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#146
#266
Sezóna 2
1 007 b.
1V / 0P
2026-11-01
#146
Sezóna 1
1 015 b.
3V / 0P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#43
#43
Sezóna 2
1 008 b.
1V / 0P
2026-11-01
#90
Sezóna 1
998 b.
0V / 1P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Fler
8W 0L, 100% over 8 games
Charizard
19W 10L
66%
Majin Buu
16W 11L
59%
Played with
Record in each line-up.
Charizard & Karuskas
19W 10L
66%
Karuskas & Majin Buu
14W 11L
56%
Played against
Record against each line-up faced.
Gorthaurr & MaNi4
1W 8L
11%
Farhad & Gorthaurr
6W 1L
86%
66 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Enter 3 tournaments. Called to the Lists · 7 Aug 2026 Champion of the Field · 18 Oct 2026
Champion of the Field
Level 2 of 2
only 66 players
Donate 5 euro or more in total.
Elf-friend
Level 1 of 3
only 174 players
Play 1,000 ranked games. Ranger of the North · 7 Aug 2026 Captain of Gondor · 7 Aug 2026 Lord of the Mark · 13 Aug 2026
Lord of the Mark
Level 3 of 4
1.2% of players
Play 1,000 games in the Patch 2.22 arena.
Warden of Patch 2.22
only 161 players
Play 50 games with each of 4 different factions in BFME1.
Many Tongues
1.6% of players
Win 500 games. Sword of the West · 7 Aug 2026 Bane of the Enemy · 7 Aug 2026
Bane of the Enemy
Level 2 of 3
1.3% of players
Win 20 games in a row. The Beacons Are Lit · 7 Aug 2026 Flame of Anor · 7 Aug 2026
Flame of Anor
Level 2 of 3
1.7% of players
Finish a single game lasting over 2 hours.
No Swift Victory
2.6% of players
Have 25 friends.
The Fellowship
Level 1 of 2
3.1% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players

Pinned replay

Anorien
2 versus 2 · BFME1 · 00:17:52 · 2026-09-19 22:46 UTC

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 997 proti 1038.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1019
Rohan·2 versus 2·00:27:10·2026-11-08 17:28 UTC
WBFME1Brandy HillsJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1104
  • Hodnocení soupeře: 1037.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1110
Rohan·1 versus 1·00:00:10·2026-11-08 17:23 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1096
  • Hodnocení soupeře: 1079.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1104
Isengard·1 versus 1·00:22:45·2026-11-07 12:05 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1105
  • Hodnocení soupeře: 1102.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 1096
Mordor·1 versus 1·00:18:01·2026-11-07 09:38 UTC
WBFME1WestfoldJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1096
  • Hodnocení soupeře: 1111.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1105
Mordor·1 versus 1·00:02:43·2026-11-07 09:33 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1092
  • Hodnocení soupeře: 996.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 1096
Isengard·1 versus 1·00:07:00·2026-11-07 09:23 UTC
WBFME1WestfoldJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1086
  • Hodnocení soupeře: 1025.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1092
Mordor·1 versus 1·00:00:39·2026-11-07 09:21 UTC
WBFME1Brandy HillsJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1081
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 1086
Isengard·1 versus 1·00:04:37·2026-11-07 09:13 UTC
LBFME1Fangorn IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1017
  • Průměr týmu: 1013 proti 1027.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1009
Rohan·2 versus 2·00:16:02·2026-11-06 16:53 UTC
WBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 1023 proti 999.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1017
Gondor·2 versus 2·00:10:15·2026-11-06 16:41 UTC