← Home

KraxyDoom of SauronWarden of Patch 2.22Two Ages of the World

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 8148 520 / 200 000 XP
51 480 XP do úrovně 9
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 1 versus 1
1007
ELO
#84
1W 0L · 100%
BFME1Patch 2.22 · FFA
998
ELO
#45
0W 1L · 0%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#68
#116
Sezóna 2
1 055 b.
22V / 10P
2026-11-01
#68
Sezóna 1
1 081 b.
22V / 12P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#76
#79
Sezóna 2
1 058 b.
11V / 5P
2026-11-01
#76
Sezóna 1
1 064 b.
23V / 14P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#195
#195
Sezóna 2
1 013 b.
2V / 0P
2026-11-01
#248
Sezóna 1
1 002 b.
1V / 1P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#320
#320
Sezóna 2
991 b.
0V / 3P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
NeYo
11W 1L, 92% over 12 games
HippiSnacks
9W 17L
35%
wWasGondor
7W 12L
37%
Played with
Record in each line-up.
HippiSnacks & Kraxy
9W 17L
35%
Kraxy & wWasGondor
7W 12L
37%
Played against
Record against each line-up faced.
MaaFiA & MaNi4
1W 6L
14%
BamBuk & magomedov6
4W 1L
80%
72 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Play 50 games with each of 4 different factions in BFME1.
Many Tongues
1.6% of players
Win 1,000 games. Sword of the West · 7 Aug 2026 Bane of the Enemy · 7 Aug 2026 Doom of Sauron · 7 Aug 2026
Doom of Sauron
Level 3 of 3
only 81 players
Win 20 games in a row. The Beacons Are Lit · 7 Aug 2026 Flame of Anor · 7 Aug 2026
Flame of Anor
Level 2 of 3
1.7% of players
Play 1,000 ranked games. Ranger of the North · 7 Aug 2026 Captain of Gondor · 7 Aug 2026 Lord of the Mark · 7 Aug 2026
Lord of the Mark
Level 3 of 4
1.2% of players
Finish a single game lasting over 2 hours.
No Swift Victory
2.6% of players
Have 25 friends.
The Fellowship
Level 1 of 2
3.1% of players
Lose 500 games and keep fighting.
The Long Defeat
1.1% of players
Play 1,000 games in the Patch 2.22 arena.
Warden of Patch 2.22
only 160 players
Spend 500 hours in Middle Earth. The Long Watch · 7 Aug 2026 Years of the Trees · 7 Aug 2026
Years of the Trees
Level 2 of 3
only 114 players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 962.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1007
Gondor·1 versus 1·00:01:20·2026-11-01 21:39 UTC
LBFME1BelfalasJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1013. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 998
Mordor·FFA·00:30:50·2026-11-01 21:24 UTC
LBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1068
  • Průměr týmu: 1059 proti 979.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 1058
Isengard·2 versus 2·00:16:51·2026-10-31 00:46 UTC
LBFME1Druadan Forest 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1078
  • Průměr týmu: 1037 proti 1000.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 1068
Isengard·2 versus 2·00:05:39·2026-10-31 00:37 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1046
  • Hodnocení soupeře: 1066.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1055
Isengard·1 versus 1·00:14:32·2026-10-24 21:59 UTC
WBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1069
  • Průměr týmu: 1063 proti 1056.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1078
Isengard·2 versus 2·00:14:58·2026-09-16 20:29 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1055
  • Hodnocení soupeře: 1058.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 1046
Mordor·1 versus 1·00:11:27·2026-09-13 22:04 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1054
  • Hodnocení soupeře: 911.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 1055
Isengard·1 versus 1·00:05:42·2026-09-13 21:48 UTC
WBFME1MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1059
  • Průměr týmu: 1028 proti 1088.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1069
Mordor·2 versus 2·00:20:13·2026-09-13 20:20 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1047
  • Hodnocení soupeře: 1001.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1054
Isengard·1 versus 1·00:08:41·2026-09-13 19:10 UTC