← Home

Mudryk

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 24 040 / 5 000 XP
960 XP do úrovně 3
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
1044
ELO
#22
9W 3L · 75%
BFME1Patch 2.22 · 2 versus 2
991
ELO
#153
0W 1L · 0%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#667
#667
Sezóna 2
991 b.
0V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#717
#717
Sezóna 2
982 b.
13V / 21P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#72
#72
Sezóna 2
1 014 b.
2V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#292
#292
Sezóna 2
994 b.
0V / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
jorka_bro
8W 2L, 80% over 10 games
jorka_bro
8W 2L
80%
Monarch_01
7W 2L
78%
Played with
Record in each line-up.
7777 & jorka_bro & Mudryk
7W 2L
78%
Jorka_broo & Monarch_01 & Mudryk
3W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Beto & chaman11 & CHMAAN
1W 2L
33%
ARAGORN999 & Checkmate1 & Dr.Thrax
2W 0L
100%
63 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1013 proti 1017.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Rohan·2 versus 2·00:17:03·2026-11-02 12:04 UTC
WBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1037
  • Průměr týmu: 1022 proti 988.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1044
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:39·2026-11-02 11:44 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1047
  • Průměr týmu: 1033 proti 988.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 1037
Rohan·3 versus 3 NM·00:11:54·2026-11-02 11:13 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1040
  • Průměr týmu: 1011 proti 980.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1047
Rohan·3 versus 3 NM·00:13:42·2026-11-02 10:56 UTC
WBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1033
  • Průměr týmu: 1038 proti 991.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1040
Rohan·3 versus 3 NM·00:17:06·2026-11-01 18:43 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1025
  • Průměr týmu: 1030 proti 1001.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1033
Rohan·3 versus 3 NM·00:19:56·2026-11-01 18:20 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1017
  • Průměr týmu: 1022 proti 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1025
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:12·2026-11-01 18:04 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1008
  • Průměr týmu: 1013 proti 1014.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1017
Rohan·3 versus 3 NM·00:21:31·2026-11-01 17:38 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1017
  • Průměr týmu: 1022 proti 997.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 1008
Rohan·3 versus 3 NM·00:36:26·2026-11-01 16:52 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 1014 proti 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1017
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:10·2026-11-01 16:32 UTC