← Home

Qodir

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 1940 / 2 000 XP
1 060 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
1004
ELO
#86
1W 1L · 50%
BFME1Patch 2.22 · 4 versus 4
1003
ELO
#25
3W 3L · 50%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#203
#203
Sezóna 2
1 012 b.
2V / 0P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#44
#44
Sezóna 2
1 008 b.
1V / 0P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Alisher008
5W 3L, 62% over 8 games
Alisher008
5W 3L
62%
oybek
5W 3L
62%
Played with
Record in each line-up.
Alisher008 & jovmard & oybek & Qodir
3W 3L
50%
Alisher008 & oybek & Qodir
2W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
JAN97Sy & Khaleed & KingSaLiH & Ulugbek
1W 2L
33%
barlock & BBS3735 & oybek
1W 0L
100%
13 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 995
  • Průměr týmu: 965 proti 988.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1004
Isengard·3 versus 3 NM·00:35:33·2026-11-06 17:27 UTC
WBFME1Adorn River NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 993 proti 1036.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1003
Isengard·4 versus 4 NM·00:15:11·2026-11-06 16:53 UTC
LBFME1Fields of Edhellond NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1001
  • Průměr týmu: 1001 proti 1028.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·4 versus 4 NM·00:12:47·2026-11-06 16:38 UTC
LBFME1Adorn River NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 1009 proti 1020.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1001
Isengard·4 versus 4 NM·00:12:25·2026-11-06 16:23 UTC
WBFME1Nanduhirion NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 1002.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1009
Isengard·4 versus 4 NM·00:17:09·2026-11-06 16:02 UTC
LBFME1Enedwaith II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 1009 proti 995.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 1000
Isengard·4 versus 4 NM·00:04:07·2026-11-06 15:56 UTC
WBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 998.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1009
Isengard·4 versus 4 NM·00:13:56·2026-11-06 15:38 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 988 proti 1072.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 995
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:34·2026-11-06 15:21 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1007
  • Průměr týmu: 1040 proti 969.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 1012
Isengard·3 versus 3 NM·00:16:46·2026-10-28 16:49 UTC
WBFME1Near Harad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1033 proti 1000.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1007
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:35·2026-10-28 16:31 UTC