← Home

RagepeakTwo Ages of the World

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 522 680 / 40 000 XP
17 320 XP do úrovně 6
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Gondor
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#82
#304
Sezóna 2
1 008 b.
1V / 0P
2026-11-01
#82
Sezóna 1
1 069 b.
11V / 2P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#253
#312
Sezóna 2
1 001 b.
5V / 5P
2026-11-01
#253
Sezóna 1
1 007 b.
13V / 15P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#196
#196
Sezóna 2
1 013 b.
3V / 3P
2026-11-01
#235
Sezóna 1
1 004 b.
4V / 3P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#80
#280
Sezóna 2
992 b.
0V / 1P
2026-11-01
#80
Sezóna 1
1 009 b.
1V / 0P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#147
#147
Sezóna 2
998 b.
0V / 1P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
yesil
54W 11L, 83% over 65 games
yesil
54W 11L
83%
smeagol
25W 5L
83%
Played with
Record in each line-up.
Ragepeak & yesil
40W 9L
82%
asdfghj & Ragepeak
13W 5L
72%
Played against
Record against each line-up faced.
HALBRAND9 & Umbreon
3W 3L
50%
AyurT & yesil
2W 4L
33%
63 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Enter a tournament.
Called to the Lists
Level 1 of 2
1.8% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Win 10 games in a row.
The Beacons Are Lit
Level 1 of 3
6.3% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Far Harad 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 1009 proti 1051.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1001
Rohan·2 versus 2·00:15:23·2026-09-27 10:59 UTC
LBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1001
  • Průměr týmu: 1060 proti 999.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 991
Gondor·2 versus 2·00:18:35·2026-09-27 10:39 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 1028 proti 935.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 1013
Gondor·3 versus 3 NM·00:10:28·2026-09-16 18:38 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1001
  • Průměr týmu: 1020 proti 997.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1009
Gondor·3 versus 3 NM·00:11:41·2026-09-16 18:23 UTC
LBFME1MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1011
  • Průměr týmu: 1010 proti 963.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 1001
Mordor·2 versus 2·00:18:53·2026-09-16 17:54 UTC
LBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1018
  • Průměr týmu: 998 proti 1037.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 1011
Isengard·2 versus 2·00:11:24·2026-09-15 20:24 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1008 proti 1022.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 992
Gondor·4 versus 4 NM·00:12:02·2026-09-14 17:18 UTC
LBFME1Dorwinion IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1026
  • Průměr týmu: 1006 proti 1029.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1018
Mordor·2 versus 2·00:07:42·2026-09-13 18:42 UTC
WBFME1MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1017
  • Průměr týmu: 1008 proti 1003.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1026
Rohan·2 versus 2·00:23:13·2026-09-13 12:16 UTC
WBFME1Druadan Forest 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1010
  • Průměr týmu: 1007 proti 968.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1017
Rohan·2 versus 2·00:17:50·2026-09-13 10:27 UTC