← Home

Rozza

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 11 580 / 2 000 XP
420 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 2 versus 2
1008
ELO
#202
3W 2L · 60%
BFME1Patch 2.22 · FFA
991
ELO
#279
0W 3L · 0%
BFME1Patch 2.22 · 1 versus 1
991
ELO
#615
0W 1L · 0%
BFME1Patch 2.22 · 4 versus 4
975
ELO
#376
0W 3L · 0%
BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
961
ELO
#767
2W 9L · 18%

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
ChaosV2
2W 0L, 100% over 2 games
Arran
0W 4L
0%
ChaosV2
2W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
ChaosV2 & Rozza
2W 0L
100%
dealWithit & jalil & Rozza
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
chicken899 & Clifdoe & Rohanero
1W 0L
100%
Arran & Metcow123
1W 0L
100%
53 more, for supporters
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

This is a supporter perk
Support the project to see every ally, every opponent and every team you have played with. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Win 10 games in a row.
The Beacons Are Lit
Level 1 of 3
6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 985.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Gondor·1 versus 1·00:26:09·2026-08-27 20:27 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 962
  • Průměr týmu: 928 proti 1088.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 961
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:36·2026-08-27 20:13 UTC
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 964
  • Průměr týmu: 1039 proti 1177.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 962
Rohan·3 versus 3 NM·00:16:53·2026-08-26 21:35 UTC
LBFME1Near Harad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 969
  • Průměr týmu: 1002 proti 1086.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 964
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:58·2026-08-26 21:13 UTC
LBFME1FFA Wold 2.22Jak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Isengard·FFA·01:08:01·2026-08-26 20:57 UTC
WBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 963
  • Průměr týmu: 1034 proti 975.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 969
Rohan·3 versus 3 NM·00:13:16·2026-08-26 20:26 UTC
WRotWKEast CarrockJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Men·2 versus 2·00:12:59·2026-08-25 20:37 UTC
LBFME1FFA BucklandJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Gondor·FFA·00:20:56·2026-08-25 20:01 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 968
  • Průměr týmu: 980 proti 1066.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 963
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:22·2026-08-25 19:37 UTC
LBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 977
  • Průměr týmu: 987 proti 967.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 968
Isengard·3 versus 3 NM·00:18:10·2026-08-24 22:12 UTC