← Home

ThradnuilThe Ring Is Destroyed

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 410 600 / 20 000 XP
9 400 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#1195
#1195
Sezóna 2
879 b.
6V / 25P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#947
#947
Sezóna 2
860 b.
4V / 29P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#967
#967
Sezóna 2
879 b.
23V / 52P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#381
#381
Sezóna 2
982 b.
1V / 4P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#397
#397
Sezóna 2
973 b.
0V / 13P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
7777
3W 0L, 100% over 3 games
maiakovski
3W 2L
60%
mashhurbek
2W 3L
40%
Played with
Record in each line-up.
maiakovski & Thradnuil
2W 0L
100%
dealWithit & Thradnuil
1W 1L
50%
Played against
Record against each line-up faced.
baxa0309 & fefffewff & sherxan
2W 0L
100%
BuNGuN.481 & nodir1 & Suhrob
1W 1L
50%
71 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.7% of players
Win 10 games in a row.
The Beacons Are Lit
Level 1 of 3
6.3% of players
Complete the entire good campaign.
The Ring Is Destroyed
1.1% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 871
  • Hodnocení soupeře: 851.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 879
Rohan·1 versus 1·00:25:15·2026-09-29 21:00 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 880
  • Průměr týmu: 936 proti 1102.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 879
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:31·2026-09-29 20:46 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 881
  • Průměr týmu: 1006 proti 1194.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 880
Rohan·3 versus 3 NM·00:08:19·2026-09-29 20:36 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 884
  • Průměr týmu: 942 proti 1060.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 881
Rohan·3 versus 3 NM·00:11:38·2026-09-29 20:21 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 893
  • Průměr týmu: 956 proti 942.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 884
Rohan·3 versus 3 NM·00:23:11·2026-09-24 17:03 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 872
  • Hodnocení soupeře: 1037.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 871
Rohan·1 versus 1·00:10:57·2026-09-15 10:56 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 879
  • Hodnocení soupeře: 920.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 872
Rohan·1 versus 1·00:20:24·2026-09-15 07:11 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 867
  • Hodnocení soupeře: 1041.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +12.
  • Hodnocení potom: 879
Rohan·1 versus 1·00:10:27·2026-09-15 06:58 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 876
  • Hodnocení soupeře: 872.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 867
Rohan·1 versus 1·00:36:56·2026-09-14 21:33 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 877
  • Hodnocení soupeře: 1035.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 876
Rohan·1 versus 1·00:16:45·2026-09-14 21:14 UTC