← Home

Tsubasa

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 1600 / 2 000 XP
1 400 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#211
#211
Sezóna 2
1 017 b.
2V / 0P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#704
#704
Sezóna 2
982 b.
0V / 2P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#644
#644
Sezóna 2
987 b.
1V / 2P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#200
#200
Sezóna 2
996 b.
0V / 1P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Qwerwwewqq
1W 0L, 100% over 1 games
Qwerwwewqq
1W 0L
100%
Lord Ziggy
1W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
Lord Ziggy & Qwerwwewqq & Tsubasa
1W 0L
100%
BYDERMEN & Tsubasa
0W 1L
0%
Played against
Record against each line-up faced.
123123a & BBS3735 & TheDreamer
1W 0L
100%
Cinderella_man_ & muro16
0W 1L
0%
17 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 980 proti 973.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 982
Mordor·2 versus 2·00:22:02·2026-10-27 15:13 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 996 proti 1100.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 996
Isengard·4 versus 4 NM·00:27:07·2026-09-17 21:12 UTC
LBFME1MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 994 proti 972.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Rohan·2 versus 2·00:30:04·2026-09-17 17:49 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 996 proti 1061.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 987
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:53·2026-09-16 21:58 UTC
WBFME1The Shire NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 1066 proti 938.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +2.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·3 versus 3 NM·00:04:01·2026-09-16 18:00 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1003 proti 996.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Rohan·3 versus 3 NM·00:15:25·2026-09-16 13:35 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1008
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1017
Rohan·1 versus 1·00:07:54·2026-09-16 12:51 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 987.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1008
Mordor·1 versus 1·00:10:54·2026-09-16 12:21 UTC