← Home

Xanzoo

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 37 580 / 10 000 XP
2 420 XP do úrovně 4
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Mordor
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#123
#881
Sezóna 2
983 b.
2V / 4P
2026-11-01
#123
Sezóna 1
1 045 b.
17V / 14P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#700
#885
Sezóna 2
949 b.
0V / 6P
2026-11-01
#700
Sezóna 1
976 b.
4V / 8P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#215
#537
Sezóna 2
991 b.
0V / 1P
2026-11-01
#215
Sezóna 1
1 006 b.
15V / 16P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#112
#112
Sezóna 1
1 008 b.
1V / 0P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#197
#327
Sezóna 2
991 b.
0V / 3P
2026-11-01
#197
Sezóna 1
991 b.
2V / 12P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
King_Elessar
3W 0L, 100% over 3 games
JAN97Sy
1W 6L
14%
TheDreamer
3W 1L
75%
Played with
Record in each line-up.
Vinohrad1 & Xanzoo
2W 1L
67%
Xanzoo & Yanis
1W 1L
50%
Played against
Record against each line-up faced.
Bali & Orcrist & Vikings
1W 0L
100%
Bali & Orcrist & P0wys
1W 0L
100%
64 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1WestfoldJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Hodnocení soupeře: 998.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 983
Isengard·1 versus 1·00:15:34·2026-08-02 12:25 UTC
LBFME1FFA MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 994
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1000. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 991
Mordor·FFA·00:21:51·2026-08-02 12:01 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Hodnocení soupeře: 1007.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 992
Mordor·1 versus 1·00:15:04·2026-08-02 11:41 UTC
LBFME1FFA BucklandJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 997
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1009. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 994
Mordor·FFA·00:28:17·2026-08-01 22:08 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 956
  • Průměr týmu: 973 proti 1013.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 949
Gondor·2 versus 2·00:10:02·2026-08-01 21:54 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1009 proti 997.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Gondor·3 versus 3 NM·00:06:46·2026-08-01 21:45 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Hodnocení soupeře: 1009.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 983
Gondor·1 versus 1·00:18:24·2026-08-01 21:22 UTC
LBFME1Crossroads IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 965
  • Průměr týmu: 991 proti 999.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 956
Mordor·2 versus 2·00:11:13·2026-08-01 21:09 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 973
  • Průměr týmu: 982 proti 1004.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 965
Isengard·2 versus 2·00:05:14·2026-08-01 21:02 UTC
LBFME1Gap of Rohan IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 982
  • Průměr týmu: 995 proti 1004.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 973
Mordor·2 versus 2·00:11:41·2026-08-01 20:48 UTC