← Home

Zulu

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 418 600 / 20 000 XP
1 400 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Mordor
BFME1
Gondor
BFME1
Isengard
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#1113
#1113
Sezóna 2
951 b.
4V / 11P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#482
#482
Sezóna 2
992 b.
0V / 1P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
O.Bender
1W 0L, 100% over 1 games
Southron
1W 1L
50%
Lurtzaki_
1W 1L
50%
Played with
Record in each line-up.
Southron & Zulu
1W 1L
50%
Orcrist & Zulu
0W 2L
0%
Played against
Record against each line-up faced.
Cylon & folk & Jackasss
0W 2L
0%
Maverick777 & Osten
1W 0L
100%
54 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Play 50 games with each of 4 different factions in BFME1.
Many Tongues
1.6% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Dunharrow IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 957
  • Hodnocení soupeře: 1007.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 951
Rohan·1 versus 1·00:20:59·2026-08-24 03:20 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 964
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 957
Rohan·1 versus 1·00:19:41·2026-08-24 02:58 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 971
  • Hodnocení soupeře: 1007.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 964
Gondor·1 versus 1·00:11:14·2026-08-24 02:30 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 979
  • Hodnocení soupeře: 999.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 971
Isengard·1 versus 1·00:14:43·2026-08-24 02:11 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 988
  • Hodnocení soupeře: 990.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 979
Gondor·1 versus 1·00:19:18·2026-08-24 01:50 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 981 proti 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 992
Isengard·2 versus 2·00:18:37·2026-08-24 01:04 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 994
  • Hodnocení soupeře: 1057.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 988
Rohan·1 versus 1·00:15:45·2026-08-14 01:13 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 1051.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 994
Mordor·1 versus 1·00:04:41·2026-08-14 01:07 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Hodnocení soupeře: 945.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1000
Mordor·1 versus 1·01:28:10·2026-08-13 23:15 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 986
  • Hodnocení soupeře: 938.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 993
Rohan·1 versus 1·00:12:45·2026-08-13 22:59 UTC