← Home

barlock

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 1720 / 2 000 XP
1 280 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 2 versus 2
998
ELO
#86
1W 1L · 50%
BFME1Patch 2.22 · FFA
997
ELO
#65
0W 1L · 0%
BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
976
ELO
#165
2W 5L · 29%

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Julbo
1W 0L, 100% over 1 games
tom12
1W 1L
50%
erkinov0200
0W 2L
0%
Played with
Record in each line-up.
barlock & jony7766 & Julbo
1W 0L
100%
barlock & Blocky
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
F O M A U S & GhostRage & Javoxir
1W 0L
100%
Helm H & Kkmm12345678
1W 0L
100%
25 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 967
  • Průměr týmu: 977 proti 977.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 976
Rohan·3 versus 3 NM·00:21:12·2026-11-04 15:38 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 976
  • Průměr týmu: 986 proti 985.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 967
Gondor·3 versus 3 NM·00:18:50·2026-11-04 13:11 UTC
LBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Průměr týmu: 975 proti 1012.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 976
Rohan·3 versus 3 NM·00:08:44·2026-11-04 12:59 UTC
LBFME1Pelargir 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1005
  • Průměr týmu: 1002 proti 1043.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 998
Rohan·2 versus 2·00:10:17·2026-11-04 12:13 UTC
WBFME1Crossroads IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1040 proti 967.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 1005
Isengard·2 versus 2·00:10:35·2026-11-04 11:46 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 1031 proti 1000.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 983
Gondor·3 versus 3 NM·00:15:59·2026-11-04 11:28 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 984
  • Průměr týmu: 987 proti 1004.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 993
Rohan·3 versus 3 NM·00:34:06·2026-11-03 18:48 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 991 proti 979.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 984
Isengard·3 versus 3 NM·00:15:24·2026-11-03 14:36 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 987 proti 1026.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 993
Gondor·3 versus 3 NM·00:13:23·2026-11-03 14:20 UTC
LBFME1FFA Central Ithilien 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1027. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 997
Isengard·FFA·00:32:06·2026-11-03 14:09 UTC