← Home

basario777

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 22 560 / 5 000 XP
2 440 XP do úrovně 3
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#705
#705
Sezóna 2
982 b.
0V / 2P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#803
#803
Sezóna 2
969 b.
1V / 10P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#244
#244
Sezóna 2
994 b.
0V / 1P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Jackasss
1W 0L, 100% over 1 games
Atay01
1W 11L
8%
efkan
1W 6L
14%
Played with
Record in each line-up.
Atay01 & basario777 & Kuvvas
0W 6L
0%
Atay01 & basario777 & efkan
1W 4L
20%
Played against
Record against each line-up faced.
jshephard & THEBALD
1W 1L
50%
LakatosCirmi & Mico & Razerr01
1W 0L
100%
54 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Emyn MuilJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 939 proti 941.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 982
Rohan·2 versus 2·00:15:26·2026-10-19 22:14 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1016 proti 1073.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 994
Rohan·4 versus 4 NM·00:13:17·2026-10-19 21:53 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 973
  • Průměr týmu: 961 proti 1054.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 969
Isengard·3 versus 3 NM·00:07:49·2026-10-16 21:02 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 978
  • Průměr týmu: 966 proti 1042.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 973
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:05·2026-10-16 19:50 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Průměr týmu: 982 proti 1058.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 978
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:37·2026-10-07 21:18 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 985
  • Průměr týmu: 984 proti 1125.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 983
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:19·2026-10-07 20:58 UTC
WBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 975
  • Průměr týmu: 974 proti 1015.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 985
Rohan·3 versus 3 NM·00:17:42·2026-10-07 20:32 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 982
  • Průměr týmu: 981 proti 1014.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 975
Isengard·3 versus 3 NM·00:03:20·2026-10-07 20:25 UTC
LBFME1LebenninJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 990
  • Průměr týmu: 989 proti 1008.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 982
Gondor·3 versus 3·00:10:16·2026-10-07 20:13 UTC
LBFME1MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 972 proti 960.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Isengard·2 versus 2·00:19:27·2026-10-06 17:04 UTC