← Home

khatib

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 35 410 / 10 000 XP
4 590 XP do úrovně 4
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Gondor
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Rohan
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
1024
ELO
#33
3W 0L · 100%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#353
#353
Sezóna 2
1 003 b.
1V / 0P
2026-11-01
#433
Sezóna 1
994 b.
0V / 1P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#229
#229
Sezóna 2
1 008 b.
1V / 0P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#68
#68
Sezóna 2
1 080 b.
37V / 12P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#76
#76
Sezóna 2
1 014 b.
3V / 2P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#177
#177
Sezóna 2
998 b.
0V / 1P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Dr.Thrax
38W 9L, 81% over 47 games
Dr.Thrax
38W 9L
81%
Checkmate1
30W 9L
77%
Played with
Record in each line-up.
Checkmate1 & Dr.Thrax & khatib
21W 4L
84%
ARAGORN999 & Dr.Thrax & khatib
10W 2L
83%
Played against
Record against each line-up faced.
greyhound & M_D_M. & wanderking
3W 0L
100%
Bitamdal & Cripple & Crista90 & MELABA
2W 0L
100%
36 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Win 10 games in a row.
The Beacons Are Lit
Level 1 of 3
6.3% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1016
  • Průměr týmu: 1010 proti 983.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1024
Rohan·3 versus 3 NM·00:18:46·2026-11-05 17:52 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1008
  • Průměr týmu: 997 proti 972.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1016
Rohan·3 versus 3 NM·00:16:19·2026-11-05 17:30 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1004 proti 986.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1008
Gondor·3 versus 3 NM·00:15:08·2026-11-04 20:07 UTC
LBFME1Desolation of SmaugJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1005. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 998
Rohan·FFA·00:26:23·2026-10-31 20:17 UTC
LBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1089
  • Průměr týmu: 1086 proti 1074.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 1080
Rohan·3 versus 3 NM·00:10:43·2026-10-31 20:01 UTC
WBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1006
  • Průměr týmu: 996 proti 984.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1014
Rohan·4 versus 4 NM·00:17:26·2026-10-30 21:35 UTC
WBFME1Dead Marshes II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 997
  • Průměr týmu: 987 proti 993.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1006
Rohan·4 versus 4 NM·00:12:17·2026-10-30 21:13 UTC
WBFME1Enedwaith II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 987
  • Průměr týmu: 977 proti 1036.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 997
Rohan·4 versus 4 NM·00:12:39·2026-10-30 20:56 UTC
WBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1085
  • Průměr týmu: 1041 proti 952.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 1089
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:49·2026-10-30 18:50 UTC
LBFME1Near Harad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1095
  • Průměr týmu: 1135 proti 1098.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 1085
Gondor·3 versus 3 NM·00:31:43·2026-10-27 23:40 UTC