← Home

munmo

📍 North Macedonia
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 413 720 / 20 000 XP
6 280 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1
Gondor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#842
#842
Sezóna 2
985 b.
1V / 3P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#696
#696
Sezóna 2
983 b.
0V / 2P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#183
#183
Sezóna 2
997 b.
0V / 1P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Pasha
2W 1L, 67% over 3 games
roronoa
2W 2L
50%
Pasha
2W 1L
67%
Played with
Record in each line-up.
munmo & roronoa
1W 2L
33%
MaaFiA & munmo
1W 1L
50%
Played against
Record against each line-up faced.
MaaFiA & orland
1W 1L
50%
abbos123 & MAGAA & YAHYO
0W 2L
0%
57 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1FFA Wold 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1030. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 997
Isengard·FFA·00:22:52·2026-10-04 13:35 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 976
  • Hodnocení soupeře: 987.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 985
Isengard·1 versus 1·00:01:36·2026-10-04 13:25 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 985
  • Hodnocení soupeře: 993.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 976
Rohan·1 versus 1·00:17:06·2026-10-04 13:06 UTC
LBFME1LossarnachJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 990
  • Průměr týmu: 992 proti 1022.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 983
Gondor·3 versus 3·00:19:07·2026-10-04 11:43 UTC
LBFME1Tributs of HarnenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Hodnocení soupeře: 1052.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 985
Rohan·1 versus 1·00:10:55·2026-10-04 11:27 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 984.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Isengard·1 versus 1·00:39:00·2026-10-04 10:46 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 969 proti 900.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 990
Isengard·3 versus 3 NM·00:31:30·2026-10-04 09:43 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Mordor·2 versus 2·00:19:14·2026-01-29 22:04 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Mordor·1 versus 1·00:14:43·2026-01-09 21:26 UTC
LBFME1Fords of Bruinen IIJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·1 versus 1·00:05:16·2026-01-06 21:54 UTC
vs Etto