← Home

muro16Two Ages of the World

📍 Russia🎬 murod.16_16
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 532 300 / 40 000 XP
7 700 XP do úrovně 6
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 1 versus 1
1006
ELO
#82
2W 1L · 67%
BFME1Patch 2.22 · FFA
997
ELO
#81
0W 1L · 0%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#394
#394
Sezóna 2
1 000 b.
2V / 3P
2026-11-01
#411
Sezóna 1
995 b.
11V / 14P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#761
#761
Sezóna 2
975 b.
16V / 19P
2026-11-01
#829
Sezóna 1
928 b.
11V / 24P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#83
#948
Sezóna 2
906 b.
14V / 38P
2026-11-01
#83
Sezóna 1
1 042 b.
9V / 6P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#218
#444
Sezóna 2
966 b.
0V / 5P
2026-11-01
#218
Sezóna 1
991 b.
0V / 1P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Tiger6
5W 0L, 100% over 5 games
jshephard
5W 5L
50%
SewyMoP0Ga
2W 6L
25%
Played with
Record in each line-up.
muro16 & SewyMoP0Ga
2W 6L
25%
Chaos45 & muro16
3W 3L
50%
Played against
Record against each line-up faced.
Free-Willy & SewyMoP0Ga
1W 2L
33%
Old_Boy & Space_Echo
2W 0L
100%
64 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Play 50 games with each of 4 different factions in BFME1.
Many Tongues
1.6% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1FFA MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 973. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 997
Isengard·FFA·00:23:01·2026-11-06 08:40 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 999
  • Hodnocení soupeře: 967.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1006
Isengard·1 versus 1·00:05:02·2026-11-06 08:31 UTC
WBFME1Tributs of HarnenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Hodnocení soupeře: 975.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 999
Mordor·1 versus 1·00:13:31·2026-11-06 08:15 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 1009.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Isengard·1 versus 1·00:44:27·2026-11-06 07:29 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Hodnocení soupeře: 991.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1000
Isengard·1 versus 1·00:19:24·2026-10-28 20:05 UTC
LBFME1Fangorn IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Průměr týmu: 991 proti 1010.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 975
Isengard·2 versus 2·00:32:18·2026-10-28 19:18 UTC
WBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 977
  • Průměr týmu: 1022 proti 968.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 983
Isengard·2 versus 2·00:14:19·2026-10-28 19:01 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 909
  • Průměr týmu: 999 proti 1116.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 906
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:03·2026-10-28 18:45 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 910
  • Průměr týmu: 963 proti 1115.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 909
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:21·2026-10-28 18:33 UTC
LBFME1Fields of Edhellond NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 970
  • Průměr týmu: 968 proti 1068.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 966
Isengard·4 versus 4 NM·00:14:37·2026-10-28 18:15 UTC