← Home

shoxrvx77

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 418 300 / 20 000 XP
1 700 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1
Gondor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#404
#935
Sezóna 2
981 b.
0V / 3P
2026-11-01
#404
Sezóna 1
995 b.
5V / 8P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#213
#521
Sezóna 2
991 b.
0V / 1P
2026-11-01
#213
Sezóna 1
1 009 b.
21V / 23P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#372
#372
Sezóna 1
993 b.
20V / 21P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#242
#242
Sezóna 1
983 b.
3V / 5P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#100
#100
Sezóna 1
997 b.
0V / 1P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
abbos123
3W 0L, 100% over 3 games
ulugbek77
6W 12L
33%
nodir1
5W 6L
45%
Played with
Record in each line-up.
shoxrvx77 & VeIen
3W 1L
75%
SewyMoP0Ga & shoxrvx77
2W 2L
50%
Played against
Record against each line-up faced.
Dastan_017 & Lackin48
1W 1L
50%
McBraavos & nodir1 & ulugbek77
1W 1L
50%
67 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 985
  • Hodnocení soupeře: 1087.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 981
Mordor·1 versus 1·00:05:02·2026-08-04 10:04 UTC
LBFME1Crossroads IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 991 proti 999.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Mordor·2 versus 2·00:19:31·2026-08-04 09:54 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 994
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 985
Gondor·1 versus 1·00:26:48·2026-08-04 09:01 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 1056.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 994
Rohan·1 versus 1·00:11:54·2026-08-04 07:58 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·3 versus 3 NM·00:22:02·2026-07-27 13:27 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Isengard·3 versus 3 NM·00:17:16·2026-07-27 12:45 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Isengard·3 versus 3 NM·00:44:12·2026-07-27 12:35 UTC
WBFME1HarlondJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Mordor·2 versus 2·00:23:16·2026-07-27 12:09 UTC
WBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Mordor·2 versus 2·00:15:59·2026-07-27 11:50 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Gondor·1 versus 1·00:08:19·2026-07-26 16:52 UTC