← Home

tinydevil

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 22 500 / 5 000 XP
2 500 XP do úrovně 3
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Angmar
RotWKHLAVNÍ
Goblins
RotWK
Isengard
RotWK

Ladders

RotWKPatch 2.02 · 2 versus 2
996
ELO
#368
2W 5L · 29%
RotWKPatch 2.02 · 4 versus 4
985
ELO
#147
0W 2L · 0%
RotWKPatch 2.02 · 3 versus 3
965
ELO
#235
0W 4L · 0%
RotWKPatch 2.02 · 1 versus 1
957
ELO
#1610
4W 13L · 24%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.02
1 versus 1 · RotWK
NEJLEPŠÍ
#383
#383
Sezóna 1
999 b.
3V / 2P
2026-05-15

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
fatcat
2W 0L, 100% over 2 games
krabovoz
0W 3L
0%
fatcat
2W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
Masho & Pshebi & tinydevil
0W 2L
0%
krabovoz & tinydevil
0W 2L
0%
Played against
Record against each line-up faced.
Masho & Pshebi
0W 4L
0%
kenan7777 & saybitch
1W 0L
100%
29 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Have 25 friends.
The Fellowship
Level 1 of 2
3.1% of players

Recent matches

AllWonLost
LRotWKFords of BruinenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 958
  • Hodnocení soupeře: 1231.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 957
Angmar·1 versus 1·00:06:57·2026-10-05 08:26 UTC
LRotWKTharbadJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 968
  • Hodnocení soupeře: 932.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 958
Angmar·1 versus 1·00:30:26·2026-10-04 15:15 UTC
WRotWKFords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 960
  • Hodnocení soupeře: 949.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 968
Angmar·1 versus 1·00:24:24·2026-10-04 14:47 UTC
LRotWKWest EmnetJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 965
  • Hodnocení soupeře: 1038.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 960
Angmar·1 versus 1·00:13:10·2026-09-30 07:35 UTC
LRotWKEastfoldJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 971
  • Hodnocení soupeře: 1023.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 965
Angmar·1 versus 1·00:16:34·2026-09-12 02:46 UTC
WRotWKCardolan HighlandsJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 969
  • Hodnocení soupeře: 844.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +2.
  • Hodnocení potom: 971
Angmar·1 versus 1·00:09:43·2026-09-12 02:34 UTC
LRotWKNear HaradJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 970
  • Hodnocení soupeře: 1116.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 969
Angmar·1 versus 1·00:12:39·2026-08-06 23:23 UTC
LRotWKFrozen Shallows of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 971
  • Hodnocení soupeře: 1115.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 970
Angmar·1 versus 1·00:07:25·2026-08-06 23:13 UTC
WRotWKBuckland IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 988
  • Průměr týmu: 1018 proti 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 996
Angmar·2 versus 2·00:12:00·2026-08-06 19:38 UTC
WRotWKFords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 962
  • Hodnocení soupeře: 974.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 971
Angmar·1 versus 1·00:29:47·2026-08-06 19:03 UTC