← Home

xashka2

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 38 170 / 10 000 XP
1 830 XP do úrovně 4
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#716
#982
Sezóna 2
975 b.
3V / 8P
2026-11-01
#716
Sezóna 1
987 b.
2V / 3P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#648
#916
Sezóna 2
926 b.
5V / 15P
2026-11-01
#648
Sezóna 1
983 b.
3V / 5P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#183
#651
Sezóna 2
987 b.
14V / 20P
2026-11-01
#183
Sezóna 1
1 009 b.
3V / 2P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#158
#158
Sezóna 2
1 001 b.
1V / 1P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Beto
17W 11L, 61% over 28 games
Beto
17W 11L
61%
ahror13
3W 4L
43%
Played with
Record in each line-up.
ahror13 & Beto & xashka2
3W 4L
43%
Beto & xashka2
3W 2L
60%
Played against
Record against each line-up faced.
Iegolast & King_Elessar & Mrko
0W 2L
0%
Beto & Sharof & Yanis
0W 2L
0%
64 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 980
  • Hodnocení soupeře: 1053.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 975
Isengard·1 versus 1·00:08:10·2026-09-29 07:33 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 985
  • Hodnocení soupeře: 1069.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 980
Mordor·1 versus 1·00:14:06·2026-09-29 06:01 UTC
WBFME1NurnJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 978
  • Průměr týmu: 965 proti 966.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 987
Isengard·3 versus 3·00:40:04·2026-09-27 15:21 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 986
  • Hodnocení soupeře: 1140.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 985
Isengard·1 versus 1·00:11:32·2026-09-27 15:00 UTC
WBFME1Tributs of HarnenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 977
  • Hodnocení soupeře: 997.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 986
Gondor·1 versus 1·00:17:36·2026-09-27 14:39 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 986
  • Hodnocení soupeře: 988.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 977
Mordor·1 versus 1·00:13:38·2026-09-27 14:24 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Hodnocení soupeře: 1051.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 986
Rohan·1 versus 1·00:17:35·2026-09-27 12:03 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 988
  • Průměr týmu: 1075 proti 1038.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 978
Rohan·3 versus 3 NM·00:27:13·2026-09-26 11:25 UTC
WBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 980
  • Průměr týmu: 1069 proti 1044.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 988
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:48·2026-09-26 11:08 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 976
  • Průměr týmu: 1105 proti 1001.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 980
Rohan·3 versus 3 NM·00:16:28·2026-09-26 10:50 UTC