← Home

xking

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 1660 / 2 000 XP
1 340 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#374
#374
Sezóna 2
1 001 b.
1V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#397
#397
Sezóna 2
995 b.
0V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#676
#676
Sezóna 2
985 b.
2V / 4P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Glaurungg
1W 0L, 100% over 1 games
Glaurungg
1W 0L
100%
Keso
1W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
Glaurungg & Keso & xking
1W 0L
100%
Erkinov & SET777 & xking
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
legolast .. & MAGAA & TheRealKing
1W 0L
100%
Aragornn & Atemk & wanderking
1W 0L
100%
21 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 999 proti 1057.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 985
Rohan·3 versus 3 NM·00:16:16·2026-08-22 20:04 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 982
  • Průměr týmu: 1010 proti 1032.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 991
Rohan·3 versus 3 NM·00:06:08·2026-08-22 19:53 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 1028 proti 1036.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 982
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:58·2026-08-22 19:37 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 987 proti 989.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:23·2026-08-22 19:19 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 993 proti 1070.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 995
Isengard·2 versus 2·00:10:37·2026-08-22 19:06 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 983 proti 998.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1000
Isengard·3 versus 3 NM·00:52:24·2026-08-22 17:19 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1010 proti 998.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:54·2026-08-22 17:03 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Hodnocení soupeře: 990.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1001
Rohan·1 versus 1·00:14:34·2026-08-22 16:44 UTC
LBFME1River PorosJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 1024.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 992
Rohan·1 versus 1·00:11:07·2026-08-22 16:31 UTC