← Home

ArnorUnbroken

📍 Unknown🎬 https://m.twitch.tv/bfmeorange/home
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 644 050 / 80 000 XP
35 950 XP do úrovně 7
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
1009
ELO
#55
2W 1L · 67%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#31
#31
Sezóna 2
1 146 b.
35V / 5P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#4
#4
Sezóna 2
1 271 b.
99V / 26P
2026-11-01
#276
Sezóna 1
1 004 b.
2V / 2P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#3
#3
Sezóna 2
1 399 b.
193V / 28P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#60
#60
Sezóna 2
1 018 b.
3V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#67
#67
Sezóna 2
1 000 b.
5V / 9P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
f0rnost
168W 24L, 88% over 192 games
f0rnost
168W 24L
88%
Bali
10W 1L
91%
Played with
Record in each line-up.
Arnor & f0rnost
18W 2L
90%
Arnor & Bali & f0rnost
8W 1L
89%
Played against
Record against each line-up faced.
A L S y A f & Argonn
4W 0L
100%
abbos123 & DIYOR_8282 & MAGAA & YAHYO
2W 2L
50%
61 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players
Win 30 games in a row. The Beacons Are Lit · 7 Aug 2026 Flame of Anor · 11 Sep 2026 Unbroken · 5 Oct 2026
Unbroken
Level 3 of 3
only 104 players
Play 50 games with each of 4 different factions in BFME1.
Many Tongues
1.6% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1017
  • Průměr týmu: 1022 proti 1034.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1009
Gondor·3 versus 3 NM·00:30:18·2026-11-04 19:04 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 1003 proti 988.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1017
Gondor·3 versus 3 NM·00:20:04·2026-11-04 18:30 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 994 proti 994.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1009
Rohan·3 versus 3 NM·00:11:58·2026-11-04 18:08 UTC
WBFME1Near Harad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1398
  • Průměr týmu: 1214 proti 987.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 1399
Gondor·3 versus 3 NM·00:12:35·2026-10-29 18:39 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1397
  • Průměr týmu: 1232 proti 1011.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 1398
Gondor·3 versus 3 NM·00:21:00·2026-10-29 18:07 UTC
WBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1395
  • Průměr týmu: 1235 proti 1107.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +2.
  • Hodnocení potom: 1397
Rohan·3 versus 3 NM·00:18:38·2026-10-29 17:17 UTC
WBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1394
  • Průměr týmu: 1203 proti 863.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 1395
Rohan·3 versus 3 NM·00:10:50·2026-10-28 16:25 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1393
  • Průměr týmu: 1176 proti 1019.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 1394
Gondor·3 versus 3 NM·00:11:42·2026-10-28 16:07 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1392
  • Průměr týmu: 1203 proti 1030.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 1393
Gondor·3 versus 3 NM·00:13:27·2026-10-28 15:44 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1391
  • Průměr týmu: 1214 proti 1050.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 1392
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:58·2026-10-28 15:13 UTC