← Home

Atay01

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 23 440 / 5 000 XP
1 560 XP do úrovně 3
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#182
#182
Sezóna 2
1 011 b.
6V / 3P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#923
#923
Sezóna 2
929 b.
10V / 25P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#329
#329
Sezóna 2
990 b.
0V / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
ESCOBAR
2W 0L, 100% over 2 games
efkan
9W 19L
32%
basario777
1W 11L
8%
Played with
Record in each line-up.
Atay01 & basario777 & Kuvvas
0W 6L
0%
Atay01 & basario777 & efkan
1W 4L
20%
Played against
Record against each line-up faced.
Crista90 & FingolfinL & OdinX
1W 0L
100%
123123a & Caairpre & laith11
1W 0L
100%
54 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 931
  • Průměr týmu: 933 proti 1070.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 929
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:05·2026-10-31 18:48 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 926
  • Průměr týmu: 1069 proti 994.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 931
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:48·2026-10-31 18:21 UTC
LBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 936
  • Průměr týmu: 1042 proti 982.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 926
Isengard·3 versus 3 NM·00:34:20·2026-10-25 17:18 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 927
  • Průměr týmu: 977 proti 976.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 936
Rohan·3 versus 3 NM·00:24:28·2026-10-25 16:50 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 935
  • Průměr týmu: 971 proti 995.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 927
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:04·2026-10-21 16:15 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 936
  • Průměr týmu: 970 proti 1168.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 935
Isengard·3 versus 3 NM·00:17:22·2026-10-21 15:46 UTC
WBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 927
  • Průměr týmu: 951 proti 958.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 936
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:13·2026-10-21 15:28 UTC
LBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 934
  • Průměr týmu: 973 proti 1022.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 927
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:19·2026-10-21 15:05 UTC
LBFME1Dorwinion IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1021
  • Průměr týmu: 1014 proti 948.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 1011
Isengard·2 versus 2·00:19:38·2026-10-20 18:09 UTC
WBFME1Dorwinion IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1011
  • Průměr týmu: 944 proti 1021.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1021
Isengard·2 versus 2·00:09:28·2026-10-20 17:57 UTC