← Home

Atay01

📍 Unknown
Porównaj statystyki

POZIOM

Poziom 23 440 / 5 000 XP
1 560 XP do poziomu 3
POZIOMY FRAKCJI
Isengard
BFME1GŁÓWNA
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

OSTATNIE 5 SEZONÓW

Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NAJLEPSZY
#182
#182
Sezon 2
1 011 pkt
6W / 3P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NAJLEPSZY
#923
#923
Sezon 2
929 pkt
10W / 25P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NAJLEPSZY
#329
#329
Sezon 2
990 pkt
0W / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
ESCOBAR
2W 0L, 100% over 2 games
efkan
9W 19L
32%
basario777
1W 11L
8%
Played with
Record in each line-up.
Atay01 & basario777 & Kuvvas
0W 6L
0%
Atay01 & basario777 & efkan
1W 4L
20%
Played against
Record against each line-up faced.
Crista90 & FingolfinL & OdinX
1W 0L
100%
123123a & Caairpre & laith11
1W 0L
100%
54 więcej, dla wspierających
Wesprzyj projekt, żeby zobaczyć każdego sojusznika, każdego przeciwnika i każdą drużynę, z którą grałeś. ZOBACZ OPCJE

With and against

To bonus wspierającego
Wesprzyj projekt, żeby zobaczyć każdego sojusznika, każdego przeciwnika i każdą drużynę, z którą grałeś. ZOBACZ OPCJE

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 931
  • Średnia drużyny: 933 przeciw 1070.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -2.
  • Ranking po: 929
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:05·2026-10-31 18:48 UTC
WBFME1Lebennin NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 926
  • Średnia drużyny: 1069 przeciw 994.
  • Faworyt, więc wygrana daje mniej, a przegrana kosztuje więcej.
  • Wygrana: +5.
  • Ranking po: 931
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:48·2026-10-31 18:21 UTC
LBFME1Lond Daer Enedh NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 936
  • Średnia drużyny: 1042 przeciw 982.
  • Faworyt, więc wygrana daje mniej, a przegrana kosztuje więcej.
  • Przegrana: -10.
  • Ranking po: 926
Isengard·3 versus 3 NM·00:34:20·2026-10-25 17:18 UTC
WBFME1Lebennin NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 927
  • Średnia drużyny: 977 przeciw 976.
  • Wyrównany mecz.
  • Wygrana: +9.
  • Ranking po: 936
Rohan·3 versus 3 NM·00:24:28·2026-10-25 16:50 UTC
LBFME1Lebennin NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 935
  • Średnia drużyny: 971 przeciw 995.
  • Wyrównany mecz.
  • Przegrana: -8.
  • Ranking po: 927
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:04·2026-10-21 16:15 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 936
  • Średnia drużyny: 970 przeciw 1168.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -1.
  • Ranking po: 935
Isengard·3 versus 3 NM·00:17:22·2026-10-21 15:46 UTC
WBFME1Gorgoroth NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 927
  • Średnia drużyny: 951 przeciw 958.
  • Wyrównany mecz.
  • Wygrana: +9.
  • Ranking po: 936
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:13·2026-10-21 15:28 UTC
LBFME1Dead Marshes NMJak to obliczono
  • Ranking przed: 934
  • Średnia drużyny: 973 przeciw 1022.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Przegrana: -7.
  • Ranking po: 927
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:19·2026-10-21 15:05 UTC
LBFME1Dorwinion IIJak to obliczono
  • Ranking przed: 1021
  • Średnia drużyny: 1014 przeciw 948.
  • Faworyt, więc wygrana daje mniej, a przegrana kosztuje więcej.
  • Przegrana: -10.
  • Ranking po: 1011
Isengard·2 versus 2·00:19:38·2026-10-20 18:09 UTC
WBFME1Dorwinion IIJak to obliczono
  • Ranking przed: 1011
  • Średnia drużyny: 944 przeciw 1021.
  • Słabsza strona, więc wygrana daje więcej, a przegrana kosztuje mniej.
  • Wygrana: +10.
  • Ranking po: 1021
Isengard·2 versus 2·00:09:28·2026-10-20 17:57 UTC