← Home

GOATUnbroken

★ DONOR
📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 35 880 / 10 000 XP
4 120 XP do úrovně 4
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Mordor
BFME1
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1
Men
RotWK
Elves
RotWK

Ladders

RotWKPatch 2.02 · 1 versus 1
1006
ELO
#263
2W 0L · 100%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#1
#1
Sezóna 2
1 305 b.
50V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#118
#118
Sezóna 2
1 035 b.
4V / 0P
2026-11-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#251
#251
Sezóna 2
996 b.
0V / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
X_Strider_X456
1W 0L, 100% over 1 games
X_Strider_X456
1W 0L
100%
RagnarWolf
1W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
GOAT & X_Strider_X456
1W 0L
100%
GOAT & RagnarWolf
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
GreyCasper & Morgoth Bauglir
1W 0L
100%
dealWithit & Honzik
1W 0L
100%
6 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Enter a tournament.
Called to the Lists
Level 1 of 2
1.8% of players
Donate 5 euro or more in total.
Elf-friend
Level 1 of 3
only 169 players
Win 30 games in a row. The Beacons Are Lit · 23 Aug 2026 Flame of Anor · 23 Aug 2026 Unbroken · 25 Aug 2026
Unbroken
Level 3 of 3
only 104 players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Fords of Bruinen IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1298
  • Hodnocení soupeře: 1255.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1305
Isengard·1 versus 1·00:21:16·2026-10-25 12:40 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1296
  • Hodnocení soupeře: 1157.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +2.
  • Hodnocení potom: 1298
Mordor·1 versus 1·00:20:34·2026-10-24 12:03 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1294
  • Hodnocení soupeře: 1159.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +2.
  • Hodnocení potom: 1296
Mordor·1 versus 1·00:12:43·2026-10-24 11:46 UTC
LBFME1FFA Wold 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 997
  • Každý proti každému, hodnoceno proti 1292. Každý soupeř se počítá zvlášť.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 996
Mordor·FFA·00:18:13·2026-10-24 11:31 UTC
WBFME1Westfold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1291
  • Hodnocení soupeře: 1164.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +3.
  • Hodnocení potom: 1294
Isengard·1 versus 1·00:09:53·2026-10-24 10:57 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1290
  • Hodnocení soupeře: 1110.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 1291
Rohan·1 versus 1·00:05:32·2026-10-24 10:50 UTC
WBFME1Last BridgeJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1284
  • Hodnocení soupeře: 1220.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1290
Rohan·1 versus 1·00:09:56·2026-10-23 13:52 UTC
WBFME1Fords of Bruinen IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1278
  • Hodnocení soupeře: 1226.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1284
Isengard·1 versus 1·00:25:14·2026-10-23 13:22 UTC
WBFME1Dunharrow IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1274
  • Hodnocení soupeře: 1176.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 1278
Mordor·1 versus 1·00:26:17·2026-10-23 12:54 UTC
WBFME1Dunharrow IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1269
  • Hodnocení soupeře: 1181.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 1274
Gondor·1 versus 1·00:26:11·2026-10-23 12:25 UTC