← Home

GreyBeard

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 411 280 / 20 000 XP
8 720 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Gondor
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#1139
#1139
Sezóna 2
939 b.
0V / 7P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#919
#919
Sezóna 2
924 b.
10V / 23P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#983
#983
Sezóna 2
737 b.
22V / 103P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#342
#342
Sezóna 2
988 b.
0V / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
KingZiggy
2W 0L, 100% over 2 games
Aimer32
3W 5L
38%
LegioCZ
1W 6L
14%
Played with
Record in each line-up.
GreyBeard & Honzik
2W 1L
67%
123123a & alyosh & GreyBeard
0W 3L
0%
Played against
Record against each line-up faced.
Beto & chaman11 & CHMAAN
0W 7L
0%
ARAGORN999 & Dr.Thrax & khatib
0W 3L
0%
72 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 738
  • Průměr týmu: 892 proti 1069.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 737
Gondor·3 versus 3 NM·00:11:52·2026-10-26 18:49 UTC
WBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 727
  • Průměr týmu: 884 proti 999.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +11.
  • Hodnocení potom: 738
Gondor·3 versus 3 NM·00:16:17·2026-10-26 18:27 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 731
  • Průměr týmu: 895 proti 997.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 727
Gondor·3 versus 3 NM·00:17:01·2026-10-26 18:08 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 733
  • Průměr týmu: 884 proti 1019.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 731
Gondor·3 versus 3 NM·00:19:34·2026-10-26 17:44 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 738
  • Průměr týmu: 953 proti 1027.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 733
Gondor·3 versus 3 NM·00:07:49·2026-10-26 17:32 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 739
  • Průměr týmu: 883 proti 1096.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 738
Gondor·3 versus 3 NM·00:12:29·2026-10-26 17:17 UTC
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 748
  • Průměr týmu: 958 proti 966.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 739
Gondor·3 versus 3 NM·00:14:12·2026-10-26 16:59 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 749
  • Průměr týmu: 881 proti 1043.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 748
Gondor·3 versus 3 NM·00:09:52·2026-10-26 16:47 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 750
  • Průměr týmu: 937 proti 1108.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 749
Gondor·3 versus 3 NM·00:09:10·2026-10-26 13:54 UTC
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 751
  • Průměr týmu: 894 proti 1089.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 750
Gondor·3 versus 3 NM·00:14:02·2026-10-25 19:01 UTC