← Home

Gryfek

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 1580 / 2 000 XP
1 420 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#794
#794
Sezóna 2
971 b.
1V / 6P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#347
#347
Sezóna 2
988 b.
0V / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
NeYo
1W 0L, 100% over 1 games
Aragornn
0W 2L
0%
Dude1
0W 2L
0%
Played with
Record in each line-up.
Aranruth & Gryfek & NeYo
1W 0L
100%
dadakosi5 & GERCULES & Gryfek
0W 1L
0%
Played against
Record against each line-up faced.
chicken899 & lntn & Olexar
1W 0L
100%
Aragornn & ExELF & Henrz
0W 1L
0%
28 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 973
  • Průměr týmu: 920 proti 1050.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 971
Rohan·3 versus 3 NM·00:10:07·2026-09-08 19:36 UTC
LBFME1Dagorlad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 1019 proti 1091.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 988
Rohan·4 versus 4 NM·00:11:49·2026-09-08 16:56 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 974
  • Průměr týmu: 1060 proti 1232.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 973
Gondor·3 versus 3 NM·00:14:37·2026-09-08 16:31 UTC
LBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 984
  • Průměr týmu: 1103 proti 1042.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 974
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:19·2026-09-08 12:38 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 981
  • Průměr týmu: 1051 proti 931.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +3.
  • Hodnocení potom: 984
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:51·2026-09-07 19:53 UTC
LBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 1030.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·4 versus 4 NM·00:10:50·2026-09-07 18:51 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Průměr týmu: 994 proti 1127.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 981
Rohan·3 versus 3 NM·00:05:20·2026-09-07 18:21 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 970 proti 993.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 983
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:17·2026-09-07 16:02 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 980 proti 976.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:32·2026-09-07 15:29 UTC