← Home

Gryfek

📍 Unknown
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 1580 / 2.000 XP
Nog 1.420 XP tot niveau 2
FACTIENIVEAUS
Rohan
BFME1HOOFD
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#794
#794
Seizoen 2
971 ptn
1W / 6V
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
BESTE
#347
#347
Seizoen 2
988 ptn
0W / 2V
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
NeYo
1W 0L, 100% over 1 games
Aragornn
0W 2L
0%
Dude1
0W 2L
0%
Played with
Record in each line-up.
Aranruth & Gryfek & NeYo
1W 0L
100%
dadakosi5 & GERCULES & Gryfek
0W 1L
0%
Played against
Record against each line-up faced.
chicken899 & lntn & Olexar
1W 0L
100%
Aragornn & ExELF & Henrz
0W 1L
0%
nog 28, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

No achievements yet.

Recent matches

AllWonLost
LBFME1South Rhun NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 973
  • Teamgemiddelde: 920 tegen 1050.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -2.
  • Rating achteraf: 971
Rohan·3 versus 3 NM·00:10:07·2026-09-08 19:36 UTC
LBFME1Dagorlad NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 993
  • Teamgemiddelde: 1019 tegen 1091.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -5.
  • Rating achteraf: 988
Rohan·4 versus 4 NM·00:11:49·2026-09-08 16:56 UTC
LBFME1South Rhun NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 974
  • Teamgemiddelde: 1060 tegen 1232.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 973
Gondor·3 versus 3 NM·00:14:37·2026-09-08 16:31 UTC
LBFME1Gorgoroth NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 984
  • Teamgemiddelde: 1103 tegen 1042.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Verlies: -10.
  • Rating achteraf: 974
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:19·2026-09-08 12:38 UTC
WBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 981
  • Teamgemiddelde: 1051 tegen 931.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +3.
  • Rating achteraf: 984
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:51·2026-09-07 19:53 UTC
LBFME1Lebennin II NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1000
  • Teamgemiddelde: 1000 tegen 1030.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 993
Isengard·4 versus 4 NM·00:10:50·2026-09-07 18:51 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 983
  • Teamgemiddelde: 994 tegen 1127.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -2.
  • Rating achteraf: 981
Rohan·3 versus 3 NM·00:05:20·2026-09-07 18:21 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 991
  • Teamgemiddelde: 970 tegen 993.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -8.
  • Rating achteraf: 983
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:17·2026-09-07 16:02 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1000
  • Teamgemiddelde: 980 tegen 976.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -9.
  • Rating achteraf: 991
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:32·2026-09-07 15:29 UTC