← Home

Inevitable

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 22 780 / 5 000 XP
2 220 XP do úrovně 3
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#510
#725
Sezóna 2
981 b.
0V / 2P
2026-11-01
#510
Sezóna 1
991 b.
0V / 1P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#192
#639
Sezóna 2
987 b.
2V / 5P
2026-11-01
#192
Sezóna 1
1 008 b.
12V / 13P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#214
#214
Sezóna 1
991 b.
0V / 1P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Bali
2W 0L, 100% over 2 games
Double K
5W 10L
33%
DidiDrogba
2W 8L
20%
Played with
Record in each line-up.
DidiDrogba & Double K & Inevitable
1W 5L
17%
DidiDrogba & Inevitable & SuperNoob
1W 2L
33%
Played against
Record against each line-up faced.
greyhound & M_D_M. & wanderking
1W 0L
100%
Herusul & Kanel & RisingSun
1W 0L
100%
58 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 994
  • Průměr týmu: 991 proti 1023.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 987
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:43·2026-10-25 18:31 UTC
LBFME1LossarnachJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 999
  • Průměr týmu: 996 proti 1072.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 994
Mordor·3 versus 3·00:13:19·2026-10-25 18:14 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1004
  • Průměr týmu: 1001 proti 1072.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 999
Isengard·3 versus 3 NM·00:18:10·2026-10-25 17:48 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 998
  • Průměr týmu: 995 proti 940.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1004
Isengard·3 versus 3 NM·00:15:34·2026-10-25 17:29 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 990
  • Průměr týmu: 975 proti 984.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 981
Rohan·2 versus 2·00:12:59·2026-10-18 17:33 UTC
LBFME1Fangorn IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1004 proti 972.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 990
Rohan·2 versus 2·00:13:08·2026-10-18 17:18 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1002
  • Průměr týmu: 979 proti 1068.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 998
Gondor·3 versus 3 NM·00:16:26·2026-10-18 15:49 UTC
LBFME1Lond Daer Enedh NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1010
  • Průměr týmu: 987 proti 1005.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1002
Rohan·3 versus 3 NM·00:20:50·2026-10-18 15:10 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 977 proti 1006.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1010
Rohan·3 versus 3 NM·00:22:02·2026-10-18 14:42 UTC
LBFME1Enedwaith II NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Isengard·4 versus 4 NM·00:27:30·2026-07-23 18:39 UTC