← Home

KanelTwo Ages of the World

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 653 850 / 80 000 XP
26 150 XP do úrovně 7
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
971
ELO
#208
7W 12L · 37%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#372
#468
Sezóna 2
993 b.
1V / 2P
2026-11-01
#372
Sezóna 1
995 b.
7V / 10P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#698
#865
Sezóna 2
957 b.
64V / 104P
2026-11-01
#698
Sezóna 1
895 b.
61V / 119P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#247
#290
Sezóna 2
991 b.
0V / 1P
2026-11-01
#247
Sezóna 1
983 b.
0V / 2P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Mico
6W 0L, 100% over 6 games
McBraavos
7W 21L
25%
KingZiggy
13W 11L
54%
Played with
Record in each line-up.
Kanel & McBraavos
1W 4L
20%
Aragorn. & Kanel & KingZiggy
3W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Krecik & Mateusz316 & PanTomasz
3W 0L
100%
Checkmate1 & Dr.Thrax & khatib
0W 3L
0%
70 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Play 500 ranked games. Ranger of the North · 7 Aug 2026 Captain of Gondor · 7 Aug 2026
Captain of Gondor
Level 2 of 4
2.7% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 980
  • Průměr týmu: 1000 proti 1005.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 971
Isengard·3 versus 3 NM·00:24:51·2026-11-05 22:02 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 984
  • Průměr týmu: 980 proti 1079.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 980
Isengard·3 versus 3 NM·00:22:35·2026-11-05 20:48 UTC
LBFME1Near Harad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 988
  • Průměr týmu: 993 proti 1090.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 984
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:42·2026-11-04 21:26 UTC
WBFME1The Shire NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 984
  • Průměr týmu: 1064 proti 964.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 988
Isengard·3 versus 3 NM·00:08:44·2026-11-04 21:12 UTC
LBFME1Near Harad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 988
  • Průměr týmu: 965 proti 1053.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 984
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:38·2026-11-04 20:54 UTC
LBFME1Dead Marshes NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 995
  • Průměr týmu: 961 proti 992.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 988
Isengard·3 versus 3 NM·00:06:17·2026-11-04 20:46 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1002
  • Průměr týmu: 998 proti 1046.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 995
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:15·2026-11-04 20:31 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 987 proti 986.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1002
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:42·2026-11-03 22:56 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 985
  • Průměr týmu: 1001 proti 979.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·3 versus 3 NM·00:08:55·2026-11-03 22:45 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 975 proti 1000.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 985
Isengard·3 versus 3 NM·00:33:25·2026-11-01 21:09 UTC