← Home

KanelTwo Ages of the World

📍 Unknown
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 653.850 / 80.000 XP
Nog 26.150 XP tot niveau 7
FACTIENIVEAUS
Isengard
BFME1HOOFD
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
971
ELO
#207
7W 12L · 37%

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
BESTE
#372
#468
Seizoen 2
993 ptn
1W / 2V
2026-11-01
#372
Seizoen 1
995 ptn
7W / 10V
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#698
#865
Seizoen 2
957 ptn
64W / 104V
2026-11-01
#698
Seizoen 1
895 ptn
61W / 119V
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
BESTE
#247
#290
Seizoen 2
991 ptn
0W / 1V
2026-11-01
#247
Seizoen 1
983 ptn
0W / 2V
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Mico
6W 0L, 100% over 6 games
McBraavos
7W 21L
25%
KingZiggy
13W 11L
54%
Played with
Record in each line-up.
Kanel & McBraavos
1W 4L
20%
Aragorn. & Kanel & KingZiggy
3W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Krecik & Mateusz316 & PanTomasz
3W 0L
100%
Checkmate1 & Dr.Thrax & khatib
0W 3L
0%
nog 70, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Play 500 ranked games. Ranger of the North · 7 Aug 2026 Captain of Gondor · 7 Aug 2026
Captain of Gondor
Level 2 of 4
2.7% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 980
  • Teamgemiddelde: 1000 tegen 1005.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -9.
  • Rating achteraf: 971
Isengard·3 versus 3 NM·00:24:51·2026-11-05 22:02 UTC
LBFME1South Rhun NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 984
  • Teamgemiddelde: 980 tegen 1079.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -4.
  • Rating achteraf: 980
Isengard·3 versus 3 NM·00:22:35·2026-11-05 20:48 UTC
LBFME1Near Harad NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 988
  • Teamgemiddelde: 993 tegen 1090.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -4.
  • Rating achteraf: 984
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:42·2026-11-04 21:26 UTC
WBFME1The Shire NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 984
  • Teamgemiddelde: 1064 tegen 964.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +4.
  • Rating achteraf: 988
Isengard·3 versus 3 NM·00:08:44·2026-11-04 21:12 UTC
LBFME1Near Harad NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 988
  • Teamgemiddelde: 965 tegen 1053.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -4.
  • Rating achteraf: 984
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:38·2026-11-04 20:54 UTC
LBFME1Dead Marshes NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 995
  • Teamgemiddelde: 961 tegen 992.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 988
Isengard·3 versus 3 NM·00:06:17·2026-11-04 20:46 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1002
  • Teamgemiddelde: 998 tegen 1046.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 995
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:15·2026-11-04 20:31 UTC
WBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 993
  • Teamgemiddelde: 987 tegen 986.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Winst: +9.
  • Rating achteraf: 1002
Isengard·3 versus 3 NM·00:10:42·2026-11-03 22:56 UTC
WBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 985
  • Teamgemiddelde: 1001 tegen 979.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Winst: +8.
  • Rating achteraf: 993
Isengard·3 versus 3 NM·00:08:55·2026-11-03 22:45 UTC
LBFME1Lossarnach NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 993
  • Teamgemiddelde: 975 tegen 1000.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -8.
  • Rating achteraf: 985
Isengard·3 versus 3 NM·00:33:25·2026-11-01 21:09 UTC