← Home

MSKU

📍 Unknown🎬 Sansarinyo
https://www.twitch.tv/sansarinyo
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 520 080 / 40 000 XP
19 920 XP do úrovně 6
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Elves
RotWKHLAVNÍ
Isengard
RotWK
Mordor
RotWK
Men
RotWK
Angmar
RotWK
Goblins
RotWK
Zobrazit vše (7)
Dwarves
RotWK

Ladders

RotWKPatch 2.02 · 3 versus 3
1009
ELO
#71
2W 1L · 67%
RotWKPatch 2.02 · 2 versus 2
1000
ELO
#321
4W 2L · 67%
RotWKPatch 2.02 · 1 versus 1
1000
ELO
#498
11W 3L · 79%
RotWKPatch 2.02 · 4 versus 4
992
ELO
#93
4W 5L · 44%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.02
1 versus 1 · RotWK
NEJLEPŠÍ
#162
#162
Sezóna 1
1 018 b.
16V / 10P
2026-05-15

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Charizard.
6W 1L, 86% over 7 games
natzuka
8W 7L
53%
TheKing
6W 2L
75%
Played with
Record in each line-up.
MSKU & natzuka
4W 5L
44%
ASTRO1 & MSKU
3W 2L
60%
Played against
Record against each line-up faced.
Masho & Pshebi
2W 1L
67%
HIGGSY & MayShadowFax
1W 1L
50%
54 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
WRotWKLower DunlandJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 983
  • Průměr týmu: 990 proti 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 992
Elves·4 versus 4·00:26:15·2026-06-11 19:15 UTC
LRotWKWest EmnetJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1063
  • Hodnocení soupeře: 1210.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 1062
Isengard·1 versus 1·00:05:03·2026-06-06 13:16 UTC
WRotWKTharbadJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1058
  • Hodnocení soupeře: 989.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 1063
Elves·1 versus 1·00:12:49·2026-06-06 13:02 UTC
LRotWKNanduhirionJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 992 proti 1007.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 983
Isengard·4 versus 4·00:24:04·2026-06-05 20:12 UTC
WRotWKAnfalasJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1002 proti 992.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1009
Isengard·3 versus 3·00:13:37·2026-06-05 19:52 UTC
WRotWKUpper AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 997
  • Průměr týmu: 998 proti 1075.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1007
Elves·2 versus 2·00:10:34·2026-06-05 19:31 UTC
WRotWKFords of StockbrookJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1050
  • Hodnocení soupeře: 1037.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1058
Elves·1 versus 1·00:18:15·2026-06-05 13:38 UTC
WRotWKEast CarrockJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Průměr týmu: 1085 proti 998.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 997
Mordor·2 versus 2·00:10:57·2026-06-04 15:13 UTC
WRotWKFar HaradJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 988
  • Průměr týmu: 1081 proti 986.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 992
Mordor·2 versus 2·00:08:26·2026-06-04 15:03 UTC
LRotWKUdunJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 997
  • Průměr týmu: 984 proti 984.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 988
Mordor·2 versus 2·00:13:57·2026-06-04 12:19 UTC