← Home

MX_01

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 415 100 / 20 000 XP
4 900 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1
Gondor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 1.06 · 1 versus 1
1000
ELO
#58
1W 0L · 100%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#1050
#1050
Sezóna 1
910 b.
7V / 26P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#751
#751
Sezóna 2
977 b.
0V / 3P
2026-11-01
#859
Sezóna 1
874 b.
36V / 77P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#685
#689
Sezóna 2
984 b.
0V / 2P
2026-11-01
#685
Sezóna 1
915 b.
20V / 29P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#130
#130
Sezóna 1
1 001 b.
3V / 3P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Lord Ziggy
3W 0L, 100% over 3 games
abbos123
4W 7L
36%
Qwerwwewqq
2W 7L
22%
Played with
Record in each line-up.
JAHON & MX_01
2W 3L
40%
MX_01 & Yanis
3W 1L
75%
Played against
Record against each line-up faced.
Monarch_01 & Qwerwwewqq
2W 1L
67%
jorka_bro & Monarch_01 & Qwerwwewqq
1W 1L
50%
71 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Průměr týmu: 986 proti 1009.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 984
Rohan·3 versus 3 NM·00:17:36·2026-08-20 18:14 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 992 proti 1014.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 992
Rohan·3 versus 3 NM·00:19:46·2026-08-20 17:46 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 984
  • Průměr týmu: 989 proti 1036.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 977
Isengard·2 versus 2·00:09:19·2026-08-20 17:28 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 1010 proti 1015.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 984
Rohan·2 versus 2·00:11:05·2026-08-20 17:11 UTC
LBFME1Gap of Rohan IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 996 proti 1029.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 993
Isengard·2 versus 2·00:13:20·2026-08-20 16:56 UTC
WBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·2 versus 2·00:17:41·2026-06-29 18:46 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Mordor·2 versus 2·00:19:49·2026-05-29 10:26 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Isengard·3 versus 3 NM·00:33:13·2026-05-29 08:39 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Isengard·3 versus 3 NM·00:05:01·2026-05-28 17:16 UTC
WBFME1Lamedon II NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Rohan·4 versus 4 NM·00:17:13·2026-05-22 17:39 UTC