← Home

NASAx7

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 11 770 / 2 000 XP
230 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1
Gondor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 1.06 · 1 versus 1
983
ELO
#395
0W 2L · 0%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#552
#958
Sezóna 2
978 b.
0V / 4P
2026-11-01
#552
Sezóna 1
991 b.
1V / 2P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#640
#640
Sezóna 2
987 b.
0V / 2P
2026-11-01
#710
Sezóna 1
974 b.
0V / 3P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#645
#645
Sezóna 2
987 b.
5V / 6P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#101
#101
Sezóna 2
1 009 b.
1V / 0P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
XaYaBi
2W 0L, 100% over 2 games
XaYaBi
2W 0L
100%
Rohannn.
1W 1L
50%
Played with
Record in each line-up.
ImLegolas & NASAx7
0W 2L
0%
fefffewff & NASAx7 & Qwerwwewqq & Snakeshiet
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
123123a & abbos123 & GERCULES & LITTO
1W 0L
100%
Clifdoe & Morgoth Bauglir & Rohannn.
1W 0L
100%
47 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 993
  • Průměr týmu: 980 proti 1032.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 987
Rohan·3 versus 3 NM·00:18:12·2026-09-01 16:57 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1001
  • Průměr týmu: 974 proti 986.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 993
Rohan·3 versus 3 NM·00:47:12·2026-09-01 16:25 UTC
LBFME1EastfoldJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 995
  • Průměr týmu: 997 proti 1024.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 987
Isengard·2 versus 2·00:19:22·2026-09-01 16:00 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1008
  • Průměr týmu: 978 proti 1024.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 1001
Rohan·3 versus 3 NM·00:11:53·2026-09-01 15:44 UTC
LBFME1Brandy HillsJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 980
  • Hodnocení soupeře: 1106.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 978
Mordor·1 versus 1·00:09:11·2026-09-01 06:02 UTC
LBFME1Firien DaleJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 989
  • Hodnocení soupeře: 998.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 980
Isengard·1 versus 1·00:17:44·2026-09-01 05:38 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1016
  • Průměr týmu: 1010 proti 1030.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1008
Rohan·3 versus 3 NM·00:22:21·2026-08-31 19:30 UTC
WBFME1EnedwaithJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1003 proti 999.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1009
Isengard·4 versus 4·00:21:29·2026-08-31 19:05 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1024
  • Průměr týmu: 1004 proti 1023.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1016
Isengard·3 versus 3 NM·00:16:32·2026-08-31 18:37 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1028
  • Průměr týmu: 975 proti 1067.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 1024
Isengard·3 versus 3 NM·00:06:37·2026-08-31 15:49 UTC