← Home

SEM_7

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 23 060 / 5 000 XP
1 940 XP do úrovně 3
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Elves
RotWK
Gondor
BFME1

Ladders

RotWKPatch 2.02 · 2 versus 2
1000
ELO
#254
2W 1L · 67%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#1193
#1193
Sezóna 2
881 b.
2V / 20P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#884
#884
Sezóna 2
949 b.
1V / 7P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#740
#740
Sezóna 2
979 b.
4V / 6P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Solenar
2W 0L, 100% over 2 games
Solenar
2W 0L
100%
nodir1
1W 1L
50%
Played with
Record in each line-up.
SEM_7 & Solenar
2W 0L
100%
Jackasss & Neone03 & SEM_7
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Eiklan & legodelas
2W 0L
100%
ARAGORN01 & oybek & V O I N
1W 0L
100%
54 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1WestfoldJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 885
  • Hodnocení soupeře: 990.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 881
Rohan·1 versus 1·00:25:35·2026-10-14 17:01 UTC
LBFME1Emyn ArnenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 957
  • Průměr týmu: 991 proti 1012.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 949
Rohan·2 versus 2·00:20:34·2026-10-13 17:54 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 874
  • Hodnocení soupeře: 984.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +11.
  • Hodnocení potom: 885
Rohan·1 versus 1·00:35:30·2026-10-13 17:14 UTC
LBFME1Wold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 966
  • Průměr týmu: 973 proti 958.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 957
Rohan·2 versus 2·00:12:49·2026-10-12 14:32 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 880
  • Hodnocení soupeře: 945.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 874
Rohan·1 versus 1·00:27:43·2026-10-12 13:59 UTC
WBFME1The Shire NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 978
  • Průměr týmu: 1100 proti 954.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +1.
  • Hodnocení potom: 979
Isengard·3 versus 3 NM·00:13:16·2026-10-12 13:41 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 982
  • Průměr týmu: 941 proti 1044.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 978
Rohan·3 versus 3 NM·00:10:26·2026-10-12 13:27 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 883
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 880
Rohan·1 versus 1·00:08:46·2026-10-12 13:15 UTC
LBFME1Harondor NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 992
  • Průměr týmu: 1025 proti 982.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 982
Rohan·3 versus 3 NM·00:23:32·2026-09-01 21:27 UTC
LRotWKStonewain ValleyJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1011
  • Průměr týmu: 1005 proti 1003.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 1002
Elves·2 versus 2·00:13:03·2026-08-31 13:19 UTC