← Home

Suhrob

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 11 300 / 2 000 XP
700 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#279
#279
Sezóna 2
1 009 b.
1V / 0P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#151
#151
Sezóna 2
1 022 b.
7V / 3P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#73
#73
Sezóna 2
1 014 b.
3V / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Akro
6W 1L, 86% over 7 games
Akro
6W 1L
86%
BoNYa
4W 3L
57%
Played with
Record in each line-up.
Akro & Bonya_Axmed & Suhrob
4W 1L
80%
ARENA_02 & BoNYa & Khaleed & Suhrob
1W 1L
50%
Played against
Record against each line-up faced.
alireza & Noob_player & TheDreamer
1W 0L
100%
DarkTerror & JAN97Sy & Satan_2008 & Ulugbek1989
1W 0L
100%
28 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1016
  • Průměr týmu: 1069 proti 1003.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1022
Rohan·3 versus 3 NM·00:09:03·2026-09-06 09:10 UTC
WBFME1Lebennin II NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1005
  • Průměr týmu: 990 proti 985.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1014
Gondor·4 versus 4 NM·00:10:08·2026-09-01 18:02 UTC
LBFME1Pelennor Fields NmJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1014
  • Průměr týmu: 1012 proti 998.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 1005
Rohan·4 versus 4 NM·00:25:43·2026-09-01 17:39 UTC
WBFME1Adorn River NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1005
  • Průměr týmu: 1003 proti 996.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1014
Isengard·4 versus 4 NM·00:14:08·2026-09-01 17:21 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1010
  • Průměr týmu: 1032 proti 980.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1016
Isengard·3 versus 3 NM·00:18:12·2026-09-01 16:57 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1020
  • Průměr týmu: 1042 proti 1013.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -10.
  • Hodnocení potom: 1010
Isengard·3 versus 3 NM·00:16:41·2026-09-01 16:39 UTC
LBFME1Adorn River NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 995 proti 1097.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 1005
Isengard·4 versus 4 NM·00:11:45·2026-09-01 16:18 UTC
WBFME1Near Harad NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1013
  • Průměr týmu: 1037 proti 998.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1020
Isengard·3 versus 3 NM·00:18:27·2026-08-31 20:15 UTC
WBFME1Gorgoroth NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1005
  • Průměr týmu: 1029 proti 1009.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 1013
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:35·2026-08-31 19:58 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 996
  • Průměr týmu: 1020 proti 1025.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1005
Isengard·3 versus 3 NM·00:22:03·2026-08-31 19:28 UTC