← Home

arar

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 22 840 / 5 000 XP
2 160 XP do úrovně 3
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#159
#213
Sezóna 2
1 017 b.
2V / 0P
2026-11-01
#159
Sezóna 1
1 031 b.
8V / 4P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#196
#197
Sezóna 2
1 009 b.
2V / 2P
2026-11-01
#196
Sezóna 1
1 011 b.
6V / 4P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#287
#351
Sezóna 2
1 000 b.
2V / 4P
2026-11-01
#287
Sezóna 1
999 b.
1V / 2P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Blocky
2W 0L, 100% over 2 games
maga202
2W 2L
50%
Blocky
2W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
arar & Blocky
2W 0L
100%
arar & maga202
1W 1L
50%
Played against
Record against each line-up faced.
LordACE & murul
2W 1L
67%
maga202 & SewyMoP0Ga
1W 0L
100%
54 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1EastfoldJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1016
  • Průměr týmu: 1012 proti 1056.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 1009
Rohan·2 versus 2·00:19:51·2026-10-03 18:20 UTC
WBFME1Central Ithilien 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Průměr týmu: 1041 proti 1011.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1016
Rohan·2 versus 2·00:39:41·2026-10-03 17:33 UTC
LBFME1MirkwoodJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1010
  • Průměr týmu: 1005 proti 1154.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 1009
Rohan·2 versus 2·00:19:49·2026-10-03 16:59 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1003
  • Průměr týmu: 957 proti 1072.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 1000
Rohan·3 versus 3 NM·00:29:42·2026-09-26 15:25 UTC
LBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1007
  • Průměr týmu: 1001 proti 1095.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -4.
  • Hodnocení potom: 1003
Rohan·3 versus 3 NM·00:20:00·2026-09-26 15:03 UTC
WBFME1Central Ithilien 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 945 proti 999.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1010
Rohan·2 versus 2·00:26:39·2026-09-26 14:21 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1015
  • Průměr týmu: 927 proti 946.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1007
Rohan·3 versus 3 NM·00:16:24·2026-09-25 19:25 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1006
  • Průměr týmu: 950 proti 959.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1015
Rohan·3 versus 3 NM·00:25:58·2026-09-25 18:52 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1010
  • Hodnocení soupeře: 970.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1017
Rohan·1 versus 1·00:21:17·2026-09-19 19:30 UTC
WBFME1Westfold IIJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 1049.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1010
Rohan·1 versus 1·00:27:11·2026-09-19 18:55 UTC