← Home

arar

📍 Unknown
Statistieken vergelijken

NIVEAU

Niveau 22.840 / 5.000 XP
Nog 2.160 XP tot niveau 3
FACTIENIVEAUS
Rohan
BFME1HOOFD
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

LAATSTE 5 SEIZOENEN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
BESTE
#159
#213
Seizoen 2
1.017 ptn
2W / 0V
2026-11-01
#159
Seizoen 1
1.031 ptn
8W / 4V
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
BESTE
#196
#197
Seizoen 2
1.009 ptn
2W / 2V
2026-11-01
#196
Seizoen 1
1.011 ptn
6W / 4V
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
BESTE
#287
#351
Seizoen 2
1.000 ptn
2W / 4V
2026-11-01
#287
Seizoen 1
999 ptn
1W / 2V
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Blocky
2W 0L, 100% over 2 games
maga202
2W 2L
50%
Blocky
2W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
arar & Blocky
2W 0L
100%
arar & maga202
1W 1L
50%
Played against
Record against each line-up faced.
LordACE & murul
2W 1L
67%
maga202 & SewyMoP0Ga
1W 0L
100%
nog 54, voor supporters
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

With and against

Dit is een supportervoordeel
Steun het project om elke bondgenoot, elke tegenstander en elk team te zien waarmee je hebt gespeeld. BEKIJK SUPPORTEROPTIES

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1EastfoldZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1016
  • Teamgemiddelde: 1012 tegen 1056.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -7.
  • Rating achteraf: 1009
Rohan·2 versus 2·00:19:51·2026-10-03 18:20 UTC
WBFME1Central Ithilien 2.22Zo is het berekend
  • Rating vooraf: 1009
  • Teamgemiddelde: 1041 tegen 1011.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +7.
  • Rating achteraf: 1016
Rohan·2 versus 2·00:39:41·2026-10-03 17:33 UTC
LBFME1MirkwoodZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1010
  • Teamgemiddelde: 1005 tegen 1154.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -1.
  • Rating achteraf: 1009
Rohan·2 versus 2·00:19:49·2026-10-03 16:59 UTC
LBFME1South Rhun NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1003
  • Teamgemiddelde: 957 tegen 1072.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -3.
  • Rating achteraf: 1000
Rohan·3 versus 3 NM·00:29:42·2026-09-26 15:25 UTC
LBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1007
  • Teamgemiddelde: 1001 tegen 1095.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Verlies: -4.
  • Rating achteraf: 1003
Rohan·3 versus 3 NM·00:20:00·2026-09-26 15:03 UTC
WBFME1Central Ithilien 2.22Zo is het berekend
  • Rating vooraf: 1000
  • Teamgemiddelde: 945 tegen 999.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Winst: +10.
  • Rating achteraf: 1010
Rohan·2 versus 2·00:26:39·2026-09-26 14:21 UTC
LBFME1Lebennin NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1015
  • Teamgemiddelde: 927 tegen 946.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Verlies: -8.
  • Rating achteraf: 1007
Rohan·3 versus 3 NM·00:16:24·2026-09-25 19:25 UTC
WBFME1Nurn NMZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1006
  • Teamgemiddelde: 950 tegen 959.
  • Een gelijkwaardige wedstrijd.
  • Winst: +9.
  • Rating achteraf: 1015
Rohan·3 versus 3 NM·00:25:58·2026-09-25 18:52 UTC
WBFME1Fords of IsenZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1010
  • Rating van de tegenstander: 970.
  • Favoriet, dus een overwinning levert minder op en een nederlaag kost meer.
  • Winst: +7.
  • Rating achteraf: 1017
Rohan·1 versus 1·00:21:17·2026-09-19 19:30 UTC
WBFME1Westfold IIZo is het berekend
  • Rating vooraf: 1000
  • Rating van de tegenstander: 1049.
  • Underdog, dus een overwinning levert meer op en een nederlaag kost minder.
  • Winst: +10.
  • Rating achteraf: 1010
Rohan·1 versus 1·00:27:11·2026-09-19 18:55 UTC