← Home

[BLOOD]beko

[BLOOD] THE RED EYES · Člen
📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 657 210 / 80 000 XP
22 790 XP do úrovně 7
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1
Goblins
RotWK
Elves
RotWK
Zobrazit vše (11)
Isengard
RotWK
Angmar
RotWK
Men
RotWK
Mordor
RotWK
Dwarves
RotWK

Ladders

RotWKPatch 2.02 · 1 versus 1
1058
ELO
#157
144W 138L · 51%
RotWKPatch 2.02 · 3 versus 3
1000
ELO
#91
2W 2L · 50%
RotWKPatch 2.02 · 4 versus 4
982
ELO
#162
0W 2L · 0%
RotWKPatch 2.02 · 2 versus 2
938
ELO
#1012
10W 20L · 33%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#62
#248
Sezóna 2
1 012 b.
3V / 2P
2026-11-01
#62
Sezóna 1
1 088 b.
28V / 16P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#192
#192
Sezóna 2
1 010 b.
1V / 0P
2026-11-01
#211
Sezóna 1
1 009 b.
1V / 0P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#191
#191
Sezóna 2
1 014 b.
2V / 0P
2026-11-01
#349
Sezóna 1
994 b.
2V / 5P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
TheKing
3W 0L, 100% over 3 games
Dodo
38W 46L
45%
Madamin
25W 21L
54%
Played with
Record in each line-up.
beko & Dodo & Madamin
24W 15L
62%
beko & Dodo
8W 21L
28%
Played against
Record against each line-up faced.
CsicskM & Skryte & Wutlez22
4W 0L
100%
lordpasha & Mr. Finch
2W 1L
67%
64 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 50 games with each of 5 different factions.
Many Tongues
Level 1 of 2
only 152 players
Finish a single game lasting over 2 hours.
No Swift Victory
2.6% of players
Play 50 games with each of 4 different factions in BFME1.
Many Tongues
1.6% of players
Play 500 ranked games. Ranger of the North · 7 Aug 2026 Captain of Gondor · 7 Aug 2026
Captain of Gondor
Level 2 of 4
2.6% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players
Win 10 games in a row.
The Beacons Are Lit
Level 1 of 3
6.3% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players
Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1005
  • Průměr týmu: 1060 proti 1074.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1014
Isengard·3 versus 3 NM·00:26:41·2026-10-30 22:21 UTC
WRotWKFords of StockbrookJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1073
  • Hodnocení soupeře: 1003.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +5.
  • Hodnocení potom: 1078
Goblins·1 versus 1·00:26:59·2026-10-13 19:12 UTC
WRotWKEastfoldJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1069
  • Hodnocení soupeře: 963.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 1073
Men·1 versus 1·00:18:02·2026-10-08 20:54 UTC
LRotWKFords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1071
  • Hodnocení soupeře: 1214.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 1069
Goblins·1 versus 1·00:12:10·2026-10-08 20:30 UTC
WRotWKGreenhamJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1061
  • Hodnocení soupeře: 1107.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1071
Isengard·1 versus 1·00:37:29·2026-10-08 13:22 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1005
  • Hodnocení soupeře: 973.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1012
Rohan·1 versus 1·00:13:24·2026-10-05 17:03 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1012
  • Hodnocení soupeře: 1059.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 1005
Isengard·1 versus 1·00:02:56·2026-10-05 16:58 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1019
  • Hodnocení soupeře: 1052.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 1012
Isengard·1 versus 1·00:07:39·2026-10-05 16:49 UTC
WBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1009
  • Hodnocení soupeře: 1062.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 1019
Isengard·1 versus 1·00:10:34·2026-10-05 16:35 UTC
WRotWKMisty MountainsJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1052
  • Hodnocení soupeře: 1075.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1061
Dwarves·1 versus 1·00:08:45·2026-10-05 16:21 UTC