← Home

legoooWarden of Patch 2.22Two Ages of the World

📍 Unknown🎬 ibra
LION
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 790 480 / 130 000 XP
39 520 XP do úrovně 8
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Isengard
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

Ladders

BFME1Patch 2.22 · 3 versus 3
990
ELO
#133
1W 2L · 33%

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#359
#435
Sezóna 2
995 b.
4V / 5P
2026-11-01
#359
Sezóna 1
999 b.
11V / 14P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#78
#800
Sezóna 2
970 b.
4V / 10P
2026-11-01
#78
Sezóna 1
1 060 b.
41V / 31P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#109
#857
Sezóna 2
959 b.
34V / 54P
2026-11-01
#109
Sezóna 1
1 026 b.
76V / 67P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#35
#35
Sezóna 2
1 032 b.
6V / 2P
2026-11-01
#277
Sezóna 1
966 b.
6V / 10P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#64
#294
Sezóna 2
993 b.
2V / 8P
2026-11-01
#64
Sezóna 1
999 b.
0V / 1P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Tiger5
6W 0L, 100% over 6 games
QORA LOQQI
47W 35L
57%
abbos123
35W 38L
48%
Played with
Record in each line-up.
legooo & QORA LOQQI
11W 3L
79%
abbos123 & legooo
5W 6L
45%
Played against
Record against each line-up faced.
kingsman & King_Elessar & yakudza n1
2W 3L
40%
Elarion & Khaleed & TheRealKing
3W 0L
100%
70 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Finish a single game lasting over 2 hours.
No Swift Victory
2.6% of players
Play 50 games with each of 4 different factions in BFME1.
Many Tongues
1.6% of players
Win 500 games. Sword of the West · 7 Aug 2026 Bane of the Enemy · 7 Aug 2026
Bane of the Enemy
Level 2 of 3
1.3% of players
Play 1,000 ranked games. Ranger of the North · 7 Aug 2026 Captain of Gondor · 7 Aug 2026 Lord of the Mark · 7 Aug 2026
Lord of the Mark
Level 3 of 4
1.2% of players
Win 10 games in a row.
The Beacons Are Lit
Level 1 of 3
6.3% of players
Lose 500 games and keep fighting.
The Long Defeat
1.1% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players
Play 1,000 games in the Patch 2.22 arena.
Warden of Patch 2.22
only 160 players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 982
  • Průměr týmu: 1013 proti 1001.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 990
Gondor·3 versus 3 NM·00:19:18·2026-11-04 15:55 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 992 proti 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 982
Rohan·3 versus 3 NM·00:00:41·2026-11-01 14:48 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 1010.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:21·2026-11-01 14:23 UTC
LBFME1Harondor NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 964
  • Průměr týmu: 978 proti 1050.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -5.
  • Hodnocení potom: 959
Isengard·3 versus 3 NM·00:14:35·2026-10-31 18:38 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 953
  • Průměr týmu: 957 proti 1074.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +11.
  • Hodnocení potom: 964
Isengard·3 versus 3 NM·00:31:45·2026-10-31 17:59 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 942
  • Průměr týmu: 986 proti 1076.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +11.
  • Hodnocení potom: 953
Isengard·3 versus 3 NM·00:23:57·2026-10-31 17:27 UTC
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 932
  • Průměr týmu: 960 proti 1003.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Výhra: +10.
  • Hodnocení potom: 942
Isengard·3 versus 3 NM·00:11:28·2026-10-31 17:13 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 941
  • Průměr týmu: 917 proti 916.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 932
Rohan·3 versus 3 NM·00:19:59·2026-10-31 16:40 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1003
  • Hodnocení soupeře: 1021.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 995
Rohan·1 versus 1·00:00:14·2026-10-31 16:29 UTC
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 950
  • Průměr týmu: 981 proti 963.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 941
Rohan·3 versus 3 NM·00:15:16·2026-10-31 16:14 UTC