← Home

noob777Two Ages of the World

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 530 550 / 40 000 XP
9 450 XP do úrovně 6
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Rohan
BFME1
Gondor
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#53
#53
Sezóna 2
1 103 b.
32V / 16P
2026-11-01
#116
Sezóna 1
1 048 b.
33V / 22P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#58
#900
Sezóna 2
940 b.
3V / 14P
2026-11-01
#58
Sezóna 1
1 081 b.
15V / 4P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#51
#51
Sezóna 2
1 102 b.
63V / 39P
2026-11-01
#86
Sezóna 1
1 040 b.
31V / 27P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#151
#233
Sezóna 2
994 b.
7V / 7P
2026-11-01
#151
Sezóna 1
1 000 b.
1V / 1P
2026-08-01
Patch 2.22
FFA · BFME1
NEJLEPŠÍ
#42
#347
Sezóna 2
988 b.
1V / 7P
2026-11-01
#42
Sezóna 1
1 002 b.
1V / 0P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Lewis
17W 0L, 100% over 17 games
King_Elessar
39W 4L
91%
Lewis
17W 0L
100%
Played with
Record in each line-up.
King_Elessar & Lewis & noob777
12W 0L
100%
alyosh & noob777 & Qwerwwewqq
5W 2L
71%
Played against
Record against each line-up faced.
Iegolast & King_Elessar & Mrko
0W 4L
0%
Khaleed & MAGAA & Morgoth Bauglir & TheRealKing
2W 1L
67%
62 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in each of 2 seasons. The Turning of the Year · 7 Aug 2026 Two Ages of the World · 1 Nov 2026
Two Ages of the World
Level 2 of 2
1.6% of players
Spend 100 hours in Middle Earth.
The Long Watch
Level 1 of 3
3.8% of players
Play 100 games and keep your account a year or more.
Of the Elder Days
2.8% of players
Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Win 100 games.
Sword of the West
Level 1 of 3
5% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1105
  • Průměr týmu: 1016 proti 1136.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 1102
Isengard·3 versus 3 NM·00:02:13·2026-10-25 16:59 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1096
  • Průměr týmu: 1007 proti 1030.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1105
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:25·2026-10-25 16:44 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1104
  • Průměr týmu: 1015 proti 1032.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 1096
Isengard·3 versus 3 NM·00:20:08·2026-10-25 16:21 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1111
  • Průměr týmu: 1022 proti 1069.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 1104
Isengard·3 versus 3 NM·00:16:11·2026-10-25 15:47 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1104
  • Průměr týmu: 1005 proti 969.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1111
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:27·2026-10-25 15:32 UTC
LBFME1Nurn NM-1
Unknown army·3 versus 3 NM·Vyhnul se zápasu, žádná hra se nehrála·2026-10-23 15:21 UTC
WBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1098
  • Průměr týmu: 1044 proti 1001.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 1105
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:47·2026-10-18 17:47 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1099
  • Průměr týmu: 1007 proti 1197.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 1098
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:37·2026-10-18 17:35 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1102
  • Průměr týmu: 1021 proti 1131.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -3.
  • Hodnocení potom: 1099
Isengard·3 versus 3 NM·00:12:16·2026-10-18 17:18 UTC
WBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1096
  • Průměr týmu: 1022 proti 959.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +6.
  • Hodnocení potom: 1102
Isengard·3 versus 3 NM·00:15:48·2026-10-18 16:54 UTC