← Home

sss 07

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 11 920 / 2 000 XP
80 XP do úrovně 2
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Isengard
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Rohan
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#390
#390
Sezóna 2
1 000 b.
1V / 1P
2026-11-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#733
#733
Sezóna 2
981 b.
3V / 4P
2026-11-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#759
#759
Sezóna 2
977 b.
6V / 11P
2026-11-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#372
#372
Sezóna 2
983 b.
0V / 2P
2026-11-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
The_GRT9
2W 0L, 100% over 2 games
madraimov
0W 6L
0%
VeIen
2W 1L
67%
Played with
Record in each line-up.
Aragorn. & sss 07 & The_GRT9
1W 0L
100%
botirov7xw & MontaraZZ & sss 07
1W 0L
100%
Played against
Record against each line-up faced.
Beto & chaman11 & CHMAAN
0W 3L
0%
botirov7xw & madraimov & MontaraZZ
1W 0L
100%
54 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
WBFME1Nurn NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 969
  • Průměr týmu: 987 proti 973.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 977
Isengard·3 versus 3 NM·00:27:20·2026-10-04 11:20 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 962
  • Průměr týmu: 979 proti 941.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +7.
  • Hodnocení potom: 969
Isengard·3 versus 3 NM·00:18:24·2026-10-04 11:00 UTC
WBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 977
  • Průměr týmu: 1031 proti 938.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Výhra: +4.
  • Hodnocení potom: 981
Isengard·2 versus 2·00:16:45·2026-10-04 10:41 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 964
  • Průměr týmu: 970 proti 1111.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -2.
  • Hodnocení potom: 962
Isengard·3 versus 3 NM·00:17:53·2026-10-03 11:09 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 965
  • Průměr týmu: 980 proti 1240.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -1.
  • Hodnocení potom: 964
Isengard·3 versus 3 NM·00:08:48·2026-10-03 10:58 UTC
WBFME1Druadan Forest 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 969
  • Průměr týmu: 1032 proti 1017.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +8.
  • Hodnocení potom: 977
Isengard·2 versus 2·00:21:14·2026-10-03 10:33 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 976
  • Průměr týmu: 1079 proti 983.
  • Favorit, takže výhra dává méně a prohra stojí víc.
  • Prohra: -11.
  • Hodnocení potom: 965
Isengard·3 versus 3 NM·00:24:21·2026-10-01 18:39 UTC
LBFME1East EmnetJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 977
  • Průměr týmu: 980 proti 996.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -8.
  • Hodnocení potom: 969
Isengard·2 versus 2·00:06:29·2026-10-01 18:30 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 982
  • Průměr týmu: 988 proti 1055.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 976
Rohan·3 versus 3 NM·00:17:35·2026-09-28 11:13 UTC
LBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 988
  • Průměr týmu: 1038 proti 1103.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -6.
  • Hodnocení potom: 982
Isengard·3 versus 3 NM·00:09:51·2026-09-28 11:01 UTC