← Home

ulugbek77

📍 Unknown
Porovnat statistiky

ÚROVEŇ

Úroveň 412 480 / 20 000 XP
7 520 XP do úrovně 5
ÚROVNĚ FRAKCÍ
Rohan
BFME1HLAVNÍ
Gondor
BFME1
Isengard
BFME1
Mordor
BFME1

POSLEDNÍCH 5 SEZÓN

Patch 2.22
1 versus 1 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#918
#918
Sezóna 2
982 b.
0V / 2P
2026-11-01
#927
Sezóna 1
967 b.
0V / 4P
2026-08-01
Patch 2.22
2 versus 2 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#717
#717
Sezóna 2
982 b.
0V / 2P
2026-11-01
#814
Sezóna 1
939 b.
12V / 24P
2026-08-01
Patch 2.22
3 versus 3 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#683
#836
Sezóna 2
964 b.
1V / 6P
2026-11-01
#683
Sezóna 1
916 b.
19V / 31P
2026-08-01
Patch 2.22
4 versus 4 · BFME1
NEJLEPŠÍ
#195
#195
Sezóna 1
991 b.
2V / 3P
2026-08-01

Teams

Allies
Record with each player, most played first.
BEST ALLY
Ugluk
2W 0L, 100% over 2 games
shoxrvx77
6W 12L
33%
BoNYa
7W 8L
47%
Played with
Record in each line-up.
nodir1 & ulugbek77
2W 2L
50%
BoNYa & ulugbek77
1W 3L
25%
Played against
Record against each line-up faced.
TheDreamer & Ugluk
1W 1L
50%
L3GO & wWasGondor
0W 2L
0%
65 dalších, pro podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

With and against

Tohle je výhoda podporovatele
Podpoř projekt a uvidíš všechny spojence, všechny soupeře a všechny týmy, se kterými jsi hrál. MOŽNOSTI PODPORY

Achievements

Play 100 ranked games.
Ranger of the North
Level 1 of 4
8.2% of players
Play 10 games in a ranked season.
The Turning of the Year
Level 1 of 2
7.6% of players

Recent matches

AllWonLost
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 980
  • Průměr týmu: 1008 proti 1005.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 971
Rohan·3 versus 3 NM·00:15:18·2026-08-09 16:04 UTC
LBFME1Far Harad 2.22Jak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Průměr týmu: 991 proti 990.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 982
Rohan·2 versus 2·00:15:30·2026-08-09 15:10 UTC
LBFME1Dimrill Dale NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 987
  • Průměr týmu: 994 proti 1024.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 980
Rohan·3 versus 3 NM·00:14:59·2026-08-08 22:37 UTC
LBFME1Lossarnach NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 996
  • Průměr týmu: 1042 proti 1038.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 987
Rohan·3 versus 3 NM·00:45:00·2026-08-08 19:48 UTC
LBFME1South Rhun NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1003
  • Průměr týmu: 1008 proti 1053.
  • Outsider, takže výhra dává víc a prohra stojí méně.
  • Prohra: -7.
  • Hodnocení potom: 996
Rohan·3 versus 3 NM·00:12:43·2026-08-08 19:30 UTC
LBFME1AnorienJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 1000 proti 991.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Rohan·2 versus 2·00:15:41·2026-08-03 11:39 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Průměr týmu: 999 proti 1013.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Výhra: +9.
  • Hodnocení potom: 1009
Rohan·3 versus 3 NM·00:16:48·2026-08-03 11:16 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 991
  • Hodnocení soupeře: 1000.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 982
Gondor·1 versus 1·00:18:41·2026-08-03 10:54 UTC
LBFME1Fords of IsenJak se to spočítalo
  • Hodnocení předtím: 1000
  • Hodnocení soupeře: 989.
  • Vyrovnaný zápas.
  • Prohra: -9.
  • Hodnocení potom: 991
Mordor·1 versus 1·00:16:54·2026-08-03 10:34 UTC
WBFME1Lebennin NMJak se to spočítalo
  • Změna závisí na rozdílu hodnocení. Výhra nad výše hodnocenou stranou dává víc a prohra s níže hodnocenou stojí víc.
  • Tato hra se hrála dřív, než se ukládal celý rozpis.
Isengard·3 versus 3 NM·00:16:44·2026-06-22 17:03 UTC